:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 10 Kisiye qöndeR iLetiLerinden Nefret EdioRm :/
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
10 kişiye gönder iletilerine uyuz oLuoRum Tongue

canı sıkılan bazı insanlar Allah rızası şehitler için die cümleler katarak msn kullanıcılarıyla oynadığını düşünüyorum yollamıyorum yollamıcam .
artık bi son verilsin yaw böyle konular sanal alemde oyuncak yapılcak kadar küçük mü şimdi gelen iletiye bakın ;

kurşun atan pkklar için şehitlerimizin anısına bunu 7 kişiye yolla zinciri bozarsan sn türk deilsin

hani resmen ohaaaa artık .
tşkler büşom bence boş şeyler bunlar hiç uğraşmam böyle şeylerle inanmamda bence inanan varsada inanmasın
aynen canikom bende uyuz oLuyorum bende göndermiyorum zatenBig Grin
Bide inanç yada Türklük falan karıştırıyolar.Göndermezsen şu değilsin bu değilsin gibi.Bu mesajların kimden çıktığını bulup dövmek isterdim yaw . TongueTongue
aynen uyus oluorum hak veriom bitanemBig Grin
ßana da öLé 1 mSj qéLdi Sonunda dio ki ßu meSaj haCdan qeLdi :yikildim:

haCdakiLerin de i$i qüCü yOk Türkiye dekiLere mSj atıo Big GrinBig Grin
Katılıorum aynen bende cok uyuz oluorum yaa Big Grin yok Büyük bi Lanetle karşılaşıcaksın yok bilmem neee
Ya bide onca insan nasıL inannıoLar öLe şeyLeRe anLamıoRm ya . Tongue
Evet o ayrıı bi olay onu hiç sormaa Tongue onlarca mail gelio bana böle okumadan siliorum mail olsa ii msj da gelio cok fasla nolcak bu insanların hali bilmiorumSmile
saçmalık ya insanlar nelerle uğraşıyo şuna bak.
Sayfalar: 1 2 3