:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Kabul Ettim - Sen Gittin ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sen gittin..!Çok acelen olmalı ki ansızın [SIZE=4]gittin.. [/SIZE]
Hazırlıksız yakalandım bu gidisine , kusura bakma bu yüzden

sana[SIZE=4] hoşçakal diyemedim.. [/SIZE]

Aslında hiçbir şey diyemedim, gözlerimi çok [SIZE=4]sevdiğim saçlarına diktim. gözlerinden kaçtım; [/SIZE]

bana [SIZE=4]"ben gidiyorum"u anlatmasınlar diye.. [/SIZE]

Sadece sesin kulaklarıma gidisinin resmini çizdi..Ben sessiz kaldım.[SIZE=4] Yağmur yağmadan gök gürlerdi , [/SIZE]
"[SIZE=4]birazdan [SIZE=2]yağacağım ey [/SIZE]insanlık" diye bizi uyarırdı[SIZE=4] belki.. Sen gürlemedin, haber vermedin gideceğini.. [/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2]Geldin , gidiyorum dedin gittin..! Dur desem de gidecektin..Sustum, dur demedim.. Diyemedim aslında ve[/SIZE]

sen gittin..![SIZE=4] Evet git..![/SIZE]

[SIZE=4]Git ki ben uyanayım aylarca suren uykumdan. [/SIZE]
Uyandığımda bir [SIZE=4]Rüya gördüm diyebileyim ve gördüğüm bu [/SIZE]
Rüyanın sonunu hiç [SIZE=4]hatırlamayayım.. [/SIZE]

[SIZE=4]Saçlarının dakikalarca parmaklarımın arasındaki dans edişleri aklıma gelsin..[/SIZE]
Yada ne bileyim uyandığında[SIZE=4] gözlerinin [/SIZE]
[SIZE=4]"biraz daha uyku" diye yalvarışlarını hatırlayayım..,dudaklarının parmaklarımla buluştuğunda bana verdiği hissi hatırlayayım.. [/SIZE]

[SIZE=4]"Vazgeçemiyorum" [/SIZE]

deyişlerin olmasın [SIZE=2]rüyanın hatırladığım kısımları arasında.. ki vazgeçebileceğine hazırlayayım kendimi..[/SIZE]
[SIZE=4]Sonra, bir anda kaybolup gittiğini ekleyeyim rüyamın son kısmına..[/SIZE]
Kaybolduğunu ve

[SIZE=4]Seni aylarca aramama rağmen bulamayışımı kabulleneyim.. [/SIZE]

ßen kaßul Ettim-Sen Gittin..