:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: " Mutlu olmanı istiyorum ! Hem de çok . . . "
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
fghgfg2ekvc71mv2.png

Bir ışık sadece bir ışık görsem senden bana doğru inan o ışığa doğru yürürüm ne olacak diye düşünmeden sadece sana gelirdim. Sana tüm sevgimi veririm etrafını mutluluklarla çeviririm sana söylenen her sözü ben üstlenirim sırf sana bir zarar gelmesin diye seni kendimden bile sakınırım korkarım çünkü seni incitmeye dayanamam bana o masum çaresiz bakışlarına biliyorum ikimizde böyle olmasını istemedik ikimizde çaresizlikler içindeydik senden çok ben bittim çünkü beni hep çaresizlikler içinde bırakan sen oldun. Atsan atılmıyor satsan satılmıyorsun hep bir yerlerde karsıma çıkıyorsun; Bu hayatta sadece çok çok mutlu görmek istiyorum seni dilerim mutlu bir yuva kurarsın hayatına devam edersin ben seni ne kadar çok sevdimse sakındıysam seni, benim yerime gelen kişide benim gibi sevsin seni; her şeyinle kabullensin biliyorum böyle dedim mi kusuyorsun bana kırılıyorsun ama ne yapabilirim ki mutlu olmanı istiyorum inan bana seni mutlu görünce bende mutlu oluyorum biz bir arada olamadık ! bırakmadılar mutluluğumuz devam etsin. Bizi ayırmak için ellerinden geleni yaptılar evet sana kızıyorum bazen bunlar olurken yanımda değildin beni tek basıma çaresizliklere bıraktın sustun sadece oysa yanımda olsaydın şimdiki günlerimiz daha da güzel olacaktı çünkü senin yanında ben benim yanımda da sen olacaktın beni hayat bize kötü oyun oynadı sen benim için daima değerlisin öylede kalacaksın! karşı, karşıya geldiğimiz zaman hala belli oluyor beni ne kadar çok sevdiğin salkıyamıyorsun sarılmak istiyorsun sarılamıyorsun seni çok iyi anlıyorum ama elimizden hiçbir şey gelmiyor sen kendinle savaşmalısın gerçekten istiyorsan beni aramıza engel koyanlardan hesap sormalısın ben seni için neleri göze aldığımı hiçbir zaman bilmeyeceksin, bilmeyeceksin . . .