:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sana yalvardığımda geçti, çok geç; sadece geç…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gözler uzak olur ya insana, gönülden uzaksın aslında bana. Yaşanmış ve bitmişim senin için yalan mı? Gözlerin bile söylüyor bunu bana. Sana yalvardığımda geçti, çok geç; sadece geç…
Hiçbir şeyi istemezdim; gitmeni, üzülmeni en çok da içimi kanatıp gitmeni, yüreğimde seni bırakıp, beni yüreğinden atıp gitmeni istemezdim. Ben uçmayı daha öğrenememişken, yalnız senden öğrenebilecekken yarı yolda bırakıp gitmeni istemezdim. Hayatımdan herkesi çıkarmışken, her şeyi atmışken en yalın halimle seni beklerken gitmeni istemezdim. Hayatımı yalnızca sana adamıştım. Ömrümce vazgeçmeyecektim bu zorlu aşk savaşını kazanmak için…
Öyle bir anda gittin ki her yerde seni görür oldum. Hayatımdan senin için attığım insanların pis gülüşleri oldun benim için. Çoğu zamanda sessiz ve durgun bir rüzgâr… İstemedim bunların hiç birisini sevda yolumdan dönmek istemedim, verdiğim sözleri unutmak istemedim. Sen yaptın, sen unutturdun, yerine acıyı koydun, hasretini ektin. En güçsüz halimde sana sığınacakken sen yoktun. Dedim ya hep seni arar oldum. Benim için çıkmaz bir sokakmışsın, gözyaşlarımda ki yasmışsın. Şimdi gönlüm karanlık, gözlerim parlamıyor ve kalbim yok! Sana hep git dedim yaslında hiç demedim, diyemedim. Sen karşımda oldukça ben seni yanımda istedim… Şimdi veda vakti bir tanem. Tek bir hüzün daha çakıyorsun karanlık gönlüme, beni gecelere atıyorsun. Tek istediğim sendin sen hariç her şeyi verdin.
‘‘Çoğu kadın erkeklerin kalbini ödünç alır, pek azı ise sahip olurlar’’...Ben hiç sahip olamadım.Sen ise hep kalbimin tek sahibiydin.Ödünç aldığım kalbini vermek istemezdim ama sen kanata kanata GİDİYORSUN!!!

Buda sana bir tanem bu da gözyaşlarımın son noktasından…