:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: GaMze GaMze DoLmuyoR YüzüM.. Bak Acı! Bak Yaş! Bak SoğuK !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
sanmaki6cx.jpg
Bir Düşün GöLgesinde SuskunLukLarım. .

Suskunluk artarak devam ediyor. . Yazılmayan kelimeleri düşlüyorum, kimse için hiçbir anlam ifade etmeyen şeyler. Gözlerimin önünde fışkıran aydınlığın içinde hayal meyal seni görüyorum. Yüzünde yüzyıllardan arınıp gelmiş olgun bir meyva tadında bir tebessüm. Gülümsüyorsun. . .

Ben uzun süredir uykulara kapılmadan yaşıyorum hayatı. . Bir sürü yalnızlığın içinde birde senin yalnızlığının ağırlığıyla çıkıyorum karanlıklara. Sahte ışıkların içinde ruhunu sarhoşluğun kollarına bırakan binlerce vücudun arasında savunuyorum aşkı korkularımdan kurtulmak için. Gözlerimi her kapatışımda dipsiz bir karanlığa açıyorum aslında büyük bir korkuyla. . Düşlerden artık korkuyorum. . .

Bana bıraktığın bir ucu ızdırap yanığı sözcüklerle yeni cümleler oluşturuyorum geleceğin güne dair. Uyuyamadığım uykularda sana akıtıyorum düşlerin en sıcağını her karanlık gecede. Belki dönersin diye penceremin buğusuna yazıyorum her gece yeniden adını, nefesimin nedenini anlaman için. Yokluğunun karanlığından korunmak için yakıyorum ışıklarımı karanlık saatler boyunca. . Seni çok özlüyorum. . .

Acıların arkasına saklanarak kaçışınla tükenen ışığımı geleceğin güne kadar söndürmemek için çabalıyorum şimdi. Çoğu gün hasretten saçmalıyorum. Sarılacak birşeyler arıyorum en sonunda yine seni istiyor aklımı yakıp kavuran dokunuşlarım. Bekliyorum ne zaman biteceğini bilmeden. . Sessizce birikiyorum. . Suskunluklar artarak devam ediyor. . .
çok güzel paylaşımdı....
yüreğine sağlık ARKADAŞIM SmileSmileSmile
ahanda gene arkadaşım dediSad
bu durum seni çok üzüyor biliyorum asya
ama gerçekler acıdır Big Grin
alışkın değilimde ondanBig Grin

3 4 yıllık forum hayatımd ailk defa uyus gıcık şımarık dışında bişi duydum garip gelioBig Grin
walla bana karşı yaptığın bişey olmadığı için öle demem haksızlık olur
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bu durum sende bağımlılık yapmış galiba Big Grin
bağımlılık yaptıBig Grin
amateme bilem yattım ama kurtaramadılarBig Grin
ben anlamıştım zaten senin umutsuz vaka olduğunu Big Grin
umutsuz vakaBig Grin

nickimi böle yaptırcamBig Grin
yakışır Big Grin Big Grin Big Grin
patenti bana ait ona göre Big Grin
Sayfalar: 1 2