:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben beni seveni sevemiorm seni seviorm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ug09ae749ehxn0to9fs9.gif

Gittin...
'Sana umut vermek istemiyorum.
Kimle olsam Onu istiyorum.Ona hiç kavuşamayacağım ama
Ölene kadar Onu seveceğim biliyorum .. ne olur kırılma.' dedin ve Gittin...
'KaL!' diyemedim.Merak etme Kırılmadım sana sevdiğim..
Haklıydın!
Anladım gidişini...Senin her halini,beni sevemeyişini,onsuz nefes alamayışını ;Senden beklentilerimin anlamsız oluşunu...
Beni sevene karşılık veremeyince anladım seni...
Sabrettim,tükendim,bazen sevdama gücendim.
Sana kavuşmak için dua edişlerimin yerini
Sen ,Onunla olasın inşallah deyişlerim aldı.
Zamanla gururum tamamladı dön diyemeyince yarım kalan yanımı.Dönmeni istemiyorum derken aslında şimdi kalbim de anladı gelirsen yine yüreğimle seni saracağımı...
Eğer birgün O yok!Ben ne yapacağım dersen,
Değil şimdi;yıllar geçmiş olsa da bigün sesimi duymak istersen,
O büyük yıkılmışlığın sende bıraktığı sevdayı bir yüreğe emanet etmenin peşine düşersen,
hiç düşünme GeL!
Ölene kadar seveceğim onu demiştin ya hani ,
Zaten şimdi sadece yaşıyormuş gibi görünmektesin.
Eğer bigün bir şeylere bir yerden başlamak gerek; yaşamalıyım diye düşürsen,
Gel!
Ben sevebileceğin bir yürek olamam ama gözyaşını ağladıkça silebilirim..
Dönüşün bir mahşer günü de olsa GeL ne olur!..
Çünkü ben seni ölene kadar değil ; ölsem de seveceğim...

hhhhh1sh0.gif
((- Hayatımız dört kişiden oluşuyor.
Bizse iki kişiyle devam etmek istiyoruz yaşamımıza...
Ben, beni seveni sevemiyorum
Seni seviyorum
Sense Onu seviyorsun ve kim bilir O ...
Yaşam böyle yarım kalmışlıklarla sürüp gidiyor.
Herkes kendini seveni anladığını söylüyor ama yine de en çok kendinin acı çektiğini sanıyor.
içimde bir yangın var ben yaşadıkça sürer...
Ve acı olan şu ki sevdiğim,
Sen yanımda olmayınCa öLemiyorum!
Eğer bigün dönmek isterSen GeL
Seni Çok Seviyorum.
[SIZE=4]Bildiğim bir şey var ki bu en acısı ,[/SIZE]
[SIZE=4]Benim sana söylediğim tüm sözler senin Ona demek istediklerinin aYnıSı..-)) [/SIZE]
Bu yüzDen bunDan sonRa Allah'tan isteÄžim her şeyin en hayırLısı....
Boşuna bu gel diye yakarışlarım .
aslında ben ne istediğimi bile bilmiyorum.
[SIZE=4]GeLme...[/SIZE]

onasn1qm0.gif

Anladım ki dönsen de sen onun olacaksın.
GönLüm dayanmaz gözlerin bendeyken yüreğinin başkasında atışlarına..
Anladım ki [SIZE=4]ben seni sevmeyi seviyorum..[/SIZE]
Gelme...
Gelme ama Yüreğimden de hiç Gitme!...

7tn1em6.gif
BÖYLE SEVDİM SENİ…Ben seni kocaman bir yürekle sevdim.. Gözlerim değil,yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp geldin,oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen,benim en değerli yerimde,yüreğimde olmalıydın,orada kalmalıydın.

Bu yürek,ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı,ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin.

Şimdi sonbahar,kışa giriyoruz ya… Ben dört mevsim baharı yaşadım seninle. Çiçek çiçek açtın yüreğimde. Gökkuşağı zayıf kaldı,senin renklerinin karşısında. Taze bir yaprak gibi yeşildin. Açelyaydın pembeliğinle. Üzerine çiğ taneleri düşmüş sarı güldün. Kırmızıydın bir ateş gibi. Ve maviydin…En çok bu renkle anmayı sevdim seni. Denize tutkundum,denizi sensiz,senide denizsiz düşünemedim.

Seni severken dünyayı da sevdim ben,insanları da…Kendime bile dar gelirken,içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık. En kızgın,en tahammülsüz olduğum anlarda bile,seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı,güldüm. Beni güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız,içten gülüşün ne demek olduğunu,nasıl güzel bir şey olduğunu anladım seninle.
Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamayacağım hiçbir zorluk yoktu.Koca bir kente,koca bir ülkeye kafa tutabilirdim.

Sen elimden tuttuğunda patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaşmamı engelleyecek her şeyi eritirdim,kül ederdim. Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Ve o göle bir tek sen girebilirdin.
Sevdim ve hayrandım da…Her halin çekti beni. Duruşunu,uyumanı, gülmeni,kızmanı,şaşkınlığını,saflığını,kurnazlığın ı,çocukluğunu,olgunluğunu sevdim.

Sesini de sevdim suskunluğunu da. Küçük oyunlarını,kaprislerini,sitemlerini,korkularını sevdim. Seni ve o doyumsuz sevdanı, “uçarı” sevdanı anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.

Seni severken yorulmadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın. Her gün yenilendim. Seninle çoğaldım,büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın.

Ölmeyecektim;çünkü,sen ölmezliğin ta kendisiydin

vay çok güzeldi teşkürler....