:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: __--YaLnIzLıK--__
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
papatya2104biliyorsun5cby3.jpg

yalnızlık büktü belimi artk.... neredesin dön gel sevdiğim...
menekşelerim pencere önünde solgun ve ömrüm bir gelincik kadar bitkin. uzayan gecelerde ışıksızım, koralevler içinde üşüyorum..
gökyüzüne miras bırakıp hasretimi, bir hilalin parlaklığına astım umutlarımı ve şimdi yalnızım....
yalnızlık, hani krizin kalbi sıkıştırması gibi, gözlerin dolupta yaşlarını sonsuzluklara bırakamaması gibi hazin ve öldürücü. bir nefeslik sevdalara hasret kalmak ve yıldızlara derdini anlatamamak.
şimdi bir kardelen gibi hissediyorum kendimi, yanlış mevsimde açan beşinci baharın çiçeği gibi. ucuz hayatlardan arınmış, yalnızlığın çehresinde açan bir tebessüm gibi. hani özlemek, hasret duymak yalnızlığın bir geleneği belki, ama hiçbir yalnızlık değildir sevenin hakkı.
bir hamalın sırtındaki yük kadar ağır yalnızlık ve bir beğeğin gözyaşları gibi çaresiz. neden anlatıyorsun diye sorma bana sevgili. sen bilemezsin ne denli ağırr olur yalnızlık.
eğer sen başlı başına bir yalnızlıksan....
Benim en anlamlı yalnızlığımsın...

asi_ve_mai
(Mehmet YILMAZ)
03.05.2008 18:50
Yalnzlık çok kötü bişey...Teşkürler abi çok güzel yazmışsın
ben teşekkür ederim volki
okuyan gözlerine sağlık...
Allah kimseyi yalnız bırakmasın..
güzel kardeşim çok hoş bir yazı olmuş ..
yalnızlık bazen güzeldir .ağırlığı olsa da insan kendinii dinler kendi duygularını keşfeder...yüreğin mutlukla kalsın kardeşim...Smile
okuyan gözlerin sağolsun ablacım...
Allah yalnızlığın acısını tattırmasın...
Alıntı:
[b][i]yalnızlık, hani krizin kalbi sıkıştırması gibi, gözlerin dolupta yaşlarını sonsuzluklara bırakamaması gibi hazin ve öldürücü. bir nefeslik sevdalara hasret kalmak ve yıldızlara derdini anlatamamak

[/i][/b]Işte yürekte yaşattığın duygular, nede güzel yansımış ..

Yüzüne ılık mutluluklar
yüreğine berrak sevgiler çiselesin güzel yüreklim

Teşekkürler ..Hiç bir zaman yalnız kalmaman dileğile ..

Gerçi biz varız ya Smile
duygular yüreklerde yaşanır...
sizler gibi pahabiçilmez insanlar olmasa
yaşanan duyguların ne anlamı kalır...

sevda dolu yüreğin yalnızlık nedir bilmesin...
güzel yüreklim..
Yaşamsız, havasız bir güzellik ... O güzelliğin adı yanlızlık, yanlızlık o ise ..
Yanlızlık ile dolar bir sevgilinin gülümsemesi, tutku ile bağlanırsın aşka, eğer aşksa yanlızlık yanlızlığın tek sevdana ..

Yüreğine Sağlık Harika bir yazıydı, Yüreğinde mutluluk eksik olmasın mehmet arkadaşım ..

Sevgiyle kalman dileğiyle ..
yürekte kalan son yalnızlık, en son terkediliş...

okuyan gözlerin dert görmesin...
o güzelim yüreğin yalnızlıkla denenmesin...
teşekkür ederim hasan kardeşim...
Yalnızlık ....

Gökyüzün derinligindedir bazen yalnızlık bazense gidişlerin ardı sıra tekl başına kalıştır yalnızlık yürektedir ama aslında kim giderse gitsin o insanın yüreginden gidemez.....

Yalnızlık türküsü dilimde yüregim sensiz ben sensiz
Hasret vuruyo kalbime
Deniz maviligiyle geliyo yüregime ve yalnızlıgımı bi kez daha hissetiriyo bana..
Her yalnız türküsü maviligimi getiriyo
Her dalga gelinciklerimin boynunu büküyo
Bu yalnız hem beni hemde gelincikleerimi soldurdu
Yalnızım çaresizim bi o kadar da özlem doluyum..
Herşeye ragmen en güzel yalnızlıksın en güzel anlamsın keşke tüm yalnızlıklar senin yalnızlıgın kadar anlamlı olabilse...

Teşekürler çok güzeldi tıpkı yüregin gibi...
Yüregin hiç bi zaman yalnız kalmasın yalnızlık sana ugramasın..
Sayfalar: 1 2