:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: içimdeki boşLuk ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
%7B416597D7-E1A2-4C3D-BFE4-97629FEB35B5%7D.jpg

İçimde koskoca bi çark var sanki… Tam Göğsümde… bazen hızlanan, bazen yawaşlayan hiçç ama hiçç durmayan…

Canım yanıyor o döndükçe.. Sanki çewresindeki her şeyi koparıp götürüyor…

Beni, içimi parçalıyor… Nedenini bilemediğim bir şekilde parça parça içime yayılıyorum…

Ü$üyorum… İçimde bir uçurum war sanki. Sonunu göremediğim…

Sanki her şeyin saçmalığını almışım içime, sanki dünyadaki herşeyin en uç noktası gelip sığmış taa içime… Bana yer kalmamış…

Çıkmak istiyorum… Her şey bitsin istiyorum… Ne warsa olan…

En çokta neyi istiyorum biliyomusun… Öyle bir şey yazmalıyımki, öyle bir şekilde anlatmalıyımki yaşadıklarımı kağıda döküldüğünde teker teker bitsinler…

Teker teker yok olup huzurumu getirsinler…

O kaybettiğim huzurumu geri istiyorum…

Ama olmuyoo işte Yazamıyorum… Her yazının sonunda koskoca bir boşluk görüyorum kağıtta…

Bütün yazılarım siliniyor… İçindeki herşeyy yine gelip içime yerleşiyor… Çarkım dönmeye başlıyor… Uçurumum derinleşiyor…

Biliyomusun, ağlayasım varr… Ama onu bile yapamıyorum…

herşeye rağmen SENİ ÇOK SEWİYORUM…!
Sanki her şeyin saçmalığını almışım içime, sanki dünyadaki herşeyin en uç noktası gelip sığmış taa içime… Bana yer kalmamış…

YüReqine saqLık..
eLine saqLk qüseLLLdi ....
t$k ederim KizLar (:

Begenmenize Sevindim ..
Bu tür yazıların oluşmasında güzel bir yürek ilk şartı oluşturuyor ... Seviyor ki bu kadar yürekten cümleler artmakta ..
O güzel yüreğine sağlık .. Duygulanmamak elde değil ..
kimi zaman istediğin sitem dolu bir yazı yazmaktır
unutmak, kızgınlığını dile getirmek için...
ama kağıt kalemi eline aldığında yazabildiğin
sadece Seni Seviyorum'dur....

yüreğine sağlık...
T$kLer .. (: