:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sen.gizemli bahçem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
seninle olmanın verdiği mutluluğu biliyorum güzel kız.seni büyütmenin,seninle yarınlara ermenin...yanında ve hatta çok zaman seninle iken herşeyin baş harfinin sen olmasının ne anlama geldiğini çok iyi biliyordum.çünkü sen bu dünyada yaşanılabilecek her acıdan tatmıştın.sen hayat tecrübene gencecik yaşına rağmen koskocaman acılarla savaştın.yenilmedin sen.bitmedin.güzel gözlerinde yaşamak için,hayatta mutlu olmam için bana sen lazımsın.susturulan gençliğinin en güzel zamanlarını yaşayacağız beraberce.bugünkü aşklara inat büyütücem seni yalanlara rağmen...için öyle hayat dolu ki kalbinin derinlerinde ikimize yetecek kadar mutluluk var. yeter ki bırakma beni.muhtacım sen tarafından sevilmeye.seninle olan her günümün benim için ne anlama geldiğini anlatmak istiyorum sana.sensizken ben,üstüme yıkılan bir şehirde her gece usul usul ıslandım,ama şimdi o yağmurlarla ben seni büyütüyorum.çaresizlik sokağında kendimle vedalaştım.şimdi ise gitmemek üzere ben seninle anlaştım.bir çift ela göze vurulduğumda uçsuz bucaksıız çölü geçmeye gönüllü bir körün cesareti vardı bende.oysa gerçek bahar karşımdaydı..sen benim tek güneşim ol bana yeter...:k::k::k::k: