:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ciğerin yansın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
gidişin bile onurlu olmuştu.ama gurur biraz bana fazla geldi.neydi beni zaman zaman sana bile hırçın yapan.ben sana gelmek istedim.yarınlara götürmek istedim bu aşkı.o güzel günlerde gülen yüzünü görmek için kanattım ellerimi.beni kendine aşık etmeyi öyle güzel becerdinki.şimdi ben sensiz kahır seanslarını yaşıyorum.hemde ellerini özleyerek.hemde gelirsin diyerek,her yer acık carpıp gittiğin kapı,pencereler,hatta kanamaktan bıkmayan yüreğim bile acıktı sana.dön yürek yurduma.hasretim senin o buğday tanesi ellerine.her ne kadar beni bırakıp gitmiş olsanda ben seni hiç unutmaya çalışmadım.seninle atan bu çocuksu yüreğimi hiç çıkartmadım kalbimden.kapanmış yaraları hep sardım ama sen de hep açtın.ben hep sarılmak istedim sana.senle geçen her günümün anlamını biliyordum da o beni bensiz bıakıp gidişine dayanamadım dön....dön....ELLERİNİ ÇOK ÖZLEDİM
Sad Sad Sad onsuzluğun arefesinde ...
Güzelim yüreğine zeval uğramasın inş.

Hüzünlü, hoş bir yazıydı ..

Başlığı görünce Bedirhan Gökce'nin 'Ciğerin yansın' adlı şiiri aklıma geldi ..Burdada paylaşmak istedim ..

Teşekkürler ..

[SIZE=4]Birikti uğrunda döktüğüm yaşlar
Al götür vicdansız ruhun yıkansın
Her günüm hasretin zulmüyle başlar
Ahımı hakettin ciğerin yansın

Bilseydimduyguya yer yok dininde
El pençe durmazdım hayalin önünde
Kapkara yas tututum doğum gününde
Neşemi yok ettin ciğerin yansın

Doğuştan sevgiye aşka meyildim
Kimsenin lütfuna muhtaç değildim
Bir sana diz çöktüm sana eğildim
Canıma tak ettin ciğerin yansın

Sen ince ağrımsın veremdimsana
Aleme haramdım, haremdimsana
Aşkınla tutuşan ,keremdimsana
Aslıdan çok ettin ciğerin yansın

Düşsemde kalkarım tutma elimden
Gururum merhamet ummaz zalimden
Beddua çıkmazdı şair dilimden
Sabrımı tükettin ciğerin yansın

Sineni kaplasın bu onmaz yara
Hayatın boyunca gölgemi ara
Değil mi sen benimyüzümü kara
Saçımı ak ettin ciğerin yansın

[/SIZE]
çok tşk ederim böyle güsel şeyler duyunca sizden yazmak için sebebim oldugunu anlıyorum saolun