:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevdim..................:(:(:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevdim.....

Sevmek suçmuş meger,böylesine ummasızca çıkarsızca paramparça edercesine etmek kendini yanlışmış sevdim pişman degilim o güzelliklerin yanında hakaret gördüm ama en önemlisi sevdiklerim yüregimde....

Sevmek suçmuş be....sevmeyin böylesine sevmeyin siz yapmayın kendinize..

Sevmekmiş sevenmiş suçlu hüküm giydim bu gece hüküm giydim asıldım kesildim öldürüldüm bugün yapılmak istenen buydu başarılırdı ....yıkıldım,inciltim kanatdım kırıldı kırılgan yüregim paramparça oldu artık ne parçaları toplıcak güçüm var nede yaşlarımı durdurucak biri aglıyorum başardınız gülen yüzün artık gülmüyo....

Sevmekmiş böylesine suçum meger....hüküm giydim hapsediltim kelepçeler ellerime banane vurulsun en acısı ne biliyomusunuz yüregime cam kırıklarını batırmak sevdiklerim ordayken o cam kırıklarıyla parçaladılar kanattılar yüregimi hak ettin mi yüregim hak etti mi?
Sevdim sevdim kendimden daha çok deger verdim ama kendimi degerimi yok etmişim ben bu sevgide ....Hüküm giydim bu gece suçum sevmek yargıladınız cezam kabulumdür....Sevgi dolu o yüregimde ne istendi söyleyin bana hesap verin ne isteniz güle yüzümden eyy hayat ne
istedin seven bu kalpten ne....Paramparça oldum kırıldım incildim yoruldum artık ....

Başardılar seven yüregim başardılar seni kanatmaya başardılar gülen gözlerimin seni aglatmaya başardılar işte...sevgimi yok edemediler edemezlerde ama kanattılar yüregimi ne isteniz yüregimden sevgimden gülen gözlerimden ne istenziz nee nee söyleyin nee
Her sonun bi başlangıcı varmış...Ben son buldum bu serüvende 2 yılımı verdim ve son buldum yeni başlangıçlar inciltmeyin kendinizi....

Sevdim sevdim ve suçlu oldum cezam yaşarken ölü olmak...

24.04.2008
saat:21.30
ÇiLeK

Tek suçum böylesine sevmekmiş meger
[i][SIZE=4]Tertemiz yüregimle umursamazsızca sevmekmiş

Bi sevginin bedeli kalbi paramparça etmekmiş
Kalbim paramparça oldu

Sevdim deger verdim halada vermekteyim
Ne istediniz benden ne
Anlam veremedim tek suçlu bendim
Oysa ,göremedikleriniz vardı
Ne isteniz yüregimden neden kırdınız
Hakettin mi ben bunları

Başardınız kutlayın kendinizi yaptınız
Beni mahvettiniz çilegi paramparça ettiniz
Ne isteniz sevgimden ne
Neden neden
Başardınız artık paramparçayım işte..
[/SIZE]
[/i]
Yazın çok güzel..seni senden baska kmse düsünmüo karsındaki insana ne kadar asık olsanda aynı sekilde o da sevse durum hep aynıdır değismio..Hep değiscek esksi gibi olmayacak desekde olmuo..SadSad
hani bir söz vardır
üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verme
seni iki kuruşa satar......

yüreğine sağlık çilek