:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siz.......çürüttünüz Meyveyi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bi zamanlar gülerdim,şimdi aglıyorum...

Ne çabuk tükettiler ne çabuk unuttular beni,ben bunları hak ettin mi? Bilmiyorum ama tüketenler sizler mutlu olun gururlu olun artık o eski ben yok siz onu yok ettiniz öldürdünüz....
Daha gençtim içimde sizi olan sonsuz bi sevgim vardı....halada var siz beni tükettiniz tüketmesinede ben sizi tüketemedim be yüregime sakladıklarım yapamadım kıyamadım size.....

Geldigim zaman vazgeçilmez olucagınızı bilmezdim yüregime taht kurup ordan sizi indiremicegimi bilemezdim,bi zamanlar tatlı şirin bi kızdım şimdi ise hayal oldum ölü oldum artık...Yokum mutlu olun olmıcamda artık sizin tükettinizin o tatlı meyveyi geri döndürmicem...Kızgınlıgım kendime size degil sizi böylesine sevdigim için kendime kızıyorum ben sadece kendime...

Mutluluklarım,hüzünlerim hepsi sizinle geçti bee ahh o günler güzel günlerdi geri kaldı ben gittim kimsenin farkına varmadan gittim...Farkında bile olmadınız beni tükettiginizi ama öldürdügünüz o meyveyi siz yaptınız bunu bana canımdan çok sevdiklerim siz siz....

Kızmıyorum isyanda etmiyorum kendime kızgınlıgım öfkem sizi böylesine çok sevdigim için kendime kıızyorum...

Siz yok etttiniz beni....O meyve çürüdü artık
Gülümsemin yerini gözyaşlarım aldı.....Siz çürüttünüz meyveyi....
her meyveye can veren toprak...
lakin meyve toprağa düşse
o meyvenin yokolduğu yer de toprak...
unutma herkes can bulduğu yerde ölür....

paylaşımın için saol arkadaşım...