:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anne'me
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[YT]bN4EVyxxj0g[/YT]

Herkes beni güçlü sanıyor anne. Oysa ne kadar güçsüz olduğumu bir tek sen bilirsin. Senin gözünde halâ küçük bir çocuğuyum hiç büyümüyorum,
büyümek de istemiyorum. Sanki yirmiyedi değil yedi yaşındayım. Sana o kadar ihtiyacım var ki anne. Sakın beni sensiz bırakma. Ellerimi bırakma sakın anne... Sakın bir yıldız gibi kayıp gitme mavi gökyüzümden anne...

Sen varsan her şey güzel anne. Daha bir emin basıyorum yere... Adımlarım daha hızlı, yüreğimde daha çok umut var anne... Her şeyi daha çok seviyorum seninle. Seninle daha çok gülüyorum daha az üzülüyorum.
Minik bir yüreğe; koca bir aşkı, yüzlerce dostu sığdırdım anne... Hepsi senin kadar sevdiler beni... Kimi ablam, kimi abim, kimi kardeşim, kimi dostum
oldular... Hepsine bir lakap taktım anne. Galiba ben halâ büyümedim anne.. Onların da yüreğinde benim yerim ayrı anne... Onlar da benim gibi anne..
Meselâ 'seni seviyorum' demekten korkuyorlar anne... Sizleri diyorlar ne anlamı kalıyor o sevginin anne... Sanki söyleyince bir şey kaybediyorlar...
Onlar bir insanı sevmenin korkusunu yaşıyorlar... Bense bir çok insanı sevmenin mutluluğunu yaşıyorum, birini kaybetmekten korkuyorum sadece...

Bunları içimden geldiği için sana yazıyorum anne... Çünki yarın sabah seni bir hasteneye bırakıp yine işime döneceğim... Bunu nasıl yapacağım bilmiyorum ama sen istediğin için yapmaya çalışacağım anne... Sabahtan beri ağlıyorum anne.... Ya bir daha gelmezsen eve diye... Ya bir daha kınalı kuzum, karakızım demezsen... İşten çıkıp yanına geldiğimde gözlerini açmazsan ben nasıl olurum anne... O an senin gibi bende gözlerimi kapatırım anne... Ve bir daha açmam anne... Seni cok Seviyorum anne... Senin icin ölürüm Anne...
agladigimi5thdm9.jpg
Onlar bir insanı sevmenin korkusunu yaşıyorlar... Bense bir çok insanı sevmenin mutluluğunu yaşıyorum, birini kaybetmekten korkuyorum sadece...

Süpersinn..SmileSmile
çok güzeldi.teşekkürler Smile
Herkes beni güçlü sanıyor anne. Oysa ne kadar güçsüz olduğumu bir tek sen bilirsin. Senin gözünde halâ küçük bir çocuğuyum hiç büyümüyorum,
büyümek de istemiyorum. Sanki yirmiyedi değil yedi yaşındayım. Sana o kadar ihtiyacım var ki anne. Sakın beni sensiz bırakma. Ellerimi bırakma sakın anne... Sakın bir yıldız gibi kayıp gitme mavi gökyüzümden anne...

Ve bir yıLdız gibi kayıp gittin.
Oysa ben daha büyümemiştim,
Oysa sana bir ömür boyu ihtiyacım vardı anne.
Ve ben bu satırLarı okurken ağLıyorum anne....

Daha ben sana doymamışken,
Gözlerini seyretmeye, eLLerini öpmeye,
KaprisLer yapacaktım, abimi daha çok seviyorsun diye
Bir yıLdız gibi kayıp gittin gözlerimden....

Sersi sana bir değiL, binlerce teşekkür.....
elifanneeeeeeejq3.jpg

herşeyi bilmeni çok isterdim anne.... neden ağladığımı bilmeni isterdim , sonra günlerdir yemek yimeyişimin sebeplerini..... odamda neden daha uzun kaldığımı bilmeni isterdim ..... suskunluklarımı.... ağlayışlarımı ....artık yanında oturamadığım zamanlara olan kızgınlıklarını ..... yapamıyor oysa gözlerim anne..... bakamıyor gözlerinin sıcaklığına.....

nasıl kırdılar kanatlarımı...umutlarımı nasıl aldılar benden .... neden yağmur yağıyor artık düşlerime.... neden ağlıyorum ben...neden ayna ya bakamıyorum ... gözünden sakındığın kızınım ben anne..... engel olsaydın keşke kaybettiğim sevgiye....büyütmeseydim içimde yabancı yürekleri.... ben daha çok küçüğüm anne.... sandıkları kadar değildi gücümün varlığı.....

elimi tutmalısın artık ...bırakmamalı beni hiç..yanından ayrılmamalıyım .... beni kitlediler içime oysa.... ne kadar masumdu mutluluklarım ..hepsini kefenlediler anne... hepsini gömdüler bir akşam üstü...

bir söze bu kadar ağlarmıydı kızın ..... bu "adam" .....bu kadar yakarmıydı sözleri....bir gün bir uçurumdan aşağı atarmıydı sevinçlerimi.....

haklıymışsın anne.... kırdılar kanatlarımı..kıymadılar hıçkırıklarıma.....bitmiyor artık, dinmiyor kesiklerin kanamaları yüreğimde...... kan kaybediyor hayatım .... bana ne oluyor anne.....??

anne....uyan artık .... tut ellerimi ... dizinde ağlamalıyım ..... odam soğuk üşüyorum anne.....
duyamıyorum sesini....

ellerin nerde .????

göremiyorum yüzümü ayna da .....
bu benmiyim anne....
ben bunu biliordmmmmmmmm ama paylastıgn ıcın saol yüreğine sağlıkSmile
Şimdi, annemi anladıkça özlüyorum. Tanıdıkça büyüyor özlemim, büyüyor koskocaman bir yalnızlık ve anlamsızlık olacakken, anneliğim imdada yetişiyor. Şükrediyorum doğan güne, bahtına düşüyorum şavkına ayın. Sıcaklığımla sararken yavrularımı, kokusundan çiçeğe duruyor yüreğim. Çarem ve umudum silkiniyor uykusundan, kadim dostlukların omuzları biraz anne, biraz baba, biraz dost, biraz yar oluveriyor, nefes alıyor, yaşadığımı hissediyorum.

Ben annemi özlüyorum.

Teşekkürler bütün annelerin ellerinden öperim Ana Gibi Yar Olmaz (:
uyesiirqv5.jpg

Özledim seni anne, ne olur sanki eski günlerimiz geri gelse
Hatalarımda kızsan bana,dövsen beni gene sadece manalı bakan gözlerinle
Saatlerce nasihatlarını dinlesem, aldırmasam gene gülsem sadece
Bassan beni bağrına her zamanki gibi asi kızım benim diye.... Sad

Sevgili arkadaslar Anneniz hayatta iken kiymetini bilin onsuz dunya ya tutunmak cok zor... Sad

Yüregin dert görmesin...