:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Hadi Gülümse ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Sesin düştüğü an içime, gülüşünle dünyanın sekizinci harikasını keşfe doğru yol alır gözlerim.
“Sen” düşüncelerini doldururken yürek cebime, aheste bir nefesin ilk adımı atarım sana doğru.
Bir şarkı düşer dudaklarıma adın gibi ..

sasasaah4.jpg

Ezbere yaşanmış bir ömrü çıkarırken üzerimden, yalın ayak kaçışlarım olursun.
Gecenin ağır düşlerini yüklemekten vazgeçer fırtınalı geçmişim.
Ve hıçkırıklarla boğarım tüm yakarışları...
Rüzgarlar yorgun düşer, tenha bir sokak başında vurulur ayrılıklar.
Gözlerin değer gözlerime, işte o an sobelenir hayat.

Gecenin rimeli akmış, siyaha çalmıyor artık kendini.
Parmak uçlarında yaşlanan umutlar, yeni çocuklar doğuruyor,
Mutluluk kaf dağının ardında değil gülüşünde saklı.
Hiç bir çene kırmıyor artık hevesleri, ve hiçbir hayal eskisi kadar ifrit değil kendinden.
Gel faali olalım biz bu gecelerin..
Çalalım, gökyüzünün mavilerini.
Yağmur insin bu şehre, arınalım tüm acılarımızdan..
Hayatı ıslak bir kaldırım taşı üzerinde temize çekelim.

.

Bak bu gece hüzün demlemekten vazgeçtim.
Hadi bir kahve ısmarla bana,
Bir gülüşünün kırk yıllık hatırı kalsın bende.

wwqwqwqweqfj7.gif
bir gülümsemenin kırk yıl hatırı........

bir huzur demi oluyor gülümsemeler
ve bir başka ısıtıyor insanı....

yüreğine sağlık arkadaşım....
Senin paylaşımlarını okumak ayrı bir güzel oluyor Sevda Yürekli... Bir paylaşım insanın yüreğine bu kadarmı hitap eder.... Emeğine sağlık....
GÜLÜMSE

Gündüzleri hayalimi, geceleri düşlerimi süsleyenimdin.
Gönlümdeki bütün yollar sana çıkıyordu. Sen bekle diyordun; bense bekliyordum. Gelen bütün kısmetleri geri göndermiştim. Anne,baba, kardeşe rest çekmiştim. İllada sen olmalıydın. Sensiz yapamıyordum, bunu sende biliyordun.Bekle diyordun, bana umut veriyordun. Ve sevdan beni yerden yere vurmağa devam ediyordu. Kahretsin şöyle bütün gücümü bir toplayıp Sana güzel bir hayır demek istiyordum. Seninki sevgi değil demek istiyordum. Yapamıyordum…. Geceleri seni düşünmekten uyuyamıyor. Gündüzleri ise ya seni görebilmeyi yada telefonunu bekliyordum.
Yıllar geçiyordu sen degişmiyordun, bekle seni seviyorum diyordun,bekliyordum…. Sensiz bir dünyayı düşünemiyordum. Sanki nefes almamın anlamıydın. Çevremdeki herkes bana karşı çıkıyordu yapma etme o senin yıllarını çalıyor diyorlardı. Ben bekliyordum. Her şeye rağmen seni seçmiştim.
Yıllar sonra bir gün geldin, bana seni seviyorum ama olmayacak dedin.
Sen olmayacağını baştan biliyordun. Ben de seni beklemekle hep kendimi kandırmıştım. Sensizlik aklımın almayacağı bir şeydi. Lügatımda yoktu. Ne kadar da basit olmuştu senin için olmayacak demek. Şimdi ben; Avuçlarımda akan yıllar, yıkılan hayallerim ve sensizlikle başbaşayım.

Sen gülümse. ........

Teşekürler sevda yürekli...
Sen Gülümse....Smile
Shakespear’in sozu aklima geldi ''Hicbir sey iyi ya da kotu degildir, dusunce bir seyi iyi ya da kotu olarak degerlendirir..'' Unutmayin, hic kimse gulumseyemeyecek kadar mutsuz degildir...

Guldukce biz, dunya da guler bize..Mutluluk bir ayna gulumsemelerimiz yansir ona..

Kisa yada uzun susus donemlerimizde icimizdekui mutlulugu anlatir gulumsemelerimiz.. Hayatinin gulumseme tadinda gecmesi dilegiyle..Tesekkurler balim...

SmileSmileSmile

coffeewsteamjm0.gif

Buda Kahven balim..Afiyet bal seker olsun...
ayy kedi çok şekerdi yazıda çok güseldii
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin paylaşımlarını okumak ayrı bir güzel oluyor Sevda Yürekli... Bir paylaşım insanın yüreğine bu kadarmı hitap eder.... Emeğine sağlık....

Seninde o güzel yorumlarını okumak ayrı bir güzel Diddy'm ..

Yüreğine sağlık

Sevgiyle ..
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir gülümsemenin kırk yıl hatırı........

bir huzur demi oluyor gülümsemeler
ve bir başka ısıtıyor insanı....

yüreğine sağlık arkadaşım....

Yüzündeki gülümsemelerin daim olsun inş. güzel arkadaşım ..

Teşekkürler ..
deli_sevdam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GÜLÜMSE

............

Sen gülümse. ........

Teşekürler sevda yürekli...
Sen Gülümse....Smile

Oyy, canım benim ..

Sende hep gül inş. emi sevdam ..

Teşekkür ederim o güzel eşliğin için

Sevgiyle ..
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Shakespear’in sozu aklima geldi ''Hicbir sey iyi ya da kotu degildir, dusunce bir seyi iyi ya da kotu olarak degerlendirir..'' Unutmayin, hic kimse gulumseyemeyecek kadar mutsuz degildir...

Guldukce biz, dunya da guler bize..Mutluluk bir ayna gulumsemelerimiz yansir ona..

Kisa yada uzun susus donemlerimizde icimizdekui mutlulugu anlatir gulumsemelerimiz.. Hayatinin gulumseme tadinda gecmesi dilegiyle..Tesekkurler balim...

SmileSmileSmile

coffeewsteamjm0.gif

Buda Kahven balim..Afiyet bal seker olsun...

Bir gülümseme; iç dünyamızın güzelliklerini dışa yansıtır, bir an sürer bazen ise ebediyen yaşar ve bir gülümseme; bir külfeti yoktur fakat çok şey kazandırır.

Bir gülümsemeye gülümseyemeyenlerin ihtiyacı olduğunu unutmayalım ..etrafımızdakilerle paylaşıcağımız en güzel şey bi gülümseme ..

Bu güzel yorumunla konumuzu tamamlamış olduk Peteğim, çok sağol canısı

Bu arada kahve'de çok iyi geldi, ellerine sağlık ..

Teşekkürler Cangül'üm

Smile

642180_52c74187de_m.jpg

Buda benden sana :k:
Sayfalar: 1 2 3 4