:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sus...vedalari Sevmedigini Söyleme..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sus konuşma artık bana sevgiden bahsetme,vedaları sevmediginden bahsetme sus sus sus...
Kalbimde olup olmamaının ne önemi var ki yar,sevgiden bahsetme geç kalınmışlık vurduymazlık hakim, sen vedaları sevmezdin veda edemezdin bırakamazdın beni oysa oysa şimdi habersizce sessizce gidiyosun ellerimden ,o büyük suskunlugun ardındaki poyrazı,acıyı görmüyosun sen yar vurdumduymazsın yar acımı,kanayan yüregimi göremezsin....

Sus konuşma sakın,vedaları çok seviyomuşsun yar böylece seni seven bu kalbi böylesine bıraktıgına göre sen vedaları çok sevmişsin sakın bana vedaları sevmem deme..Eger o vedaları sevmemiş olsaydın sen o çıglıklarımı,kanayan yüreigimi gözyaşlarımı sensizligin bana ölüm getirecegini görürdü yar görürdün sen göremedin yar duyamadın sesimi seni seven bu yüregi öldürdün ...

Sus bana sevgiden bahsetme sakın vedaları sevmediginden sen gidişlerin adamıymışsın meger.... Hani allahın şahitti bu sevgiye yalanmış bee yalan senin yalan oldugun gibi yalan yÜREGİN Şahitti hani ...

Vedaları sevmediginden söz etme sakın!!!

30.03.2008
ÇiLeK HiLaL

Hatırlarmısın bilmem ben vedaları sevmezdim gidemezdim bırakamazdım ama gidiyorum artık gidiyorum....Şimdi gidiyorum

ELVEDA.
Teşekkürler Hilal ..
çok güzel bi yazı ama eğer bi şansa daha değerse sevgiye yazık etmemek adına layıksa elbette bir şans daha bence
bence hiç veda edilmemeli
gidecek olan varsa anılarını da toplayıp
sessiz sedasız çekip gitmeli
bekleyen beklediğini bile bilmemeli

yüreğine sağlık canım çok güzeldi.....
Herşey bi gün başladığı gibi bitermiş ..Yüreğinden gelen bu sözlere teşekkürler ama sen hep mutlu ol (: