:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ÖlÜmcÜl SÖzlerİn Katlİamlarindayim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ayrlkbeterlmdenod7ri9.jpg

Sensizliqinde ßoquLuyoR haRfLeRim. Ne yapsam ßir ´SeN´ dü$müyoR yaLnızLıqıma haRfLeRimden keLimeLerime kaLemimden…
yaLnızLıqımda ßiR ´ßen´ kaLıyoRum yaLnız. aRka aRkaya yaktıqım sigaRaLaRın heR nefesinde seni çekiyoRum ciqeRime. Kısa ßir mutLuLuk doquyoR içime. Kısa ßir avuntu oLuyoR ßu uzun ßu seNsiz qeceme. oYsa ßen mutLuLukLarımı qöçmen ßir ku$un kanatLarına yükLeyip uzak diyaRLaRa göndereLi çok oLmu$tu.
İhanetinin esareti kapLı odamın duvaRLaRına çiviLiyoRum adının heR haRfini. heR haRfine içimi çektiğim o kısa mutLuLukLarı uzun ßir nefRetLe kusuyorum üzerine. Kustukça susuyorum…

Sustukça sevgimi yaßancısı oLduqum ßir kinin sessizLiqine dü$üyoRum. Dü$tükçe kayßoLuyoRum dü$LeRimde. yaLnızLıqıma oRtak ediYorum kapaLı kapıLar Arkasındaki kaRanLıqımı. Teğet geçiyoRum ya$amı gündüzLeRden. kaRanLıqa hapsediyoRum kinimi de nefRetimi de sewgi mi de.

Kinim sana değiL gitmeLerineydi…
nefReTim sana değiL kendimeydi…
sewgimse sanaydı sadece sana oLmayan sewgiLi…

söyLeyemediğim öLümcüL sözLer düğümLeniyoR kuRsağımda. ßiR uçurumdan dü$eR gibi dü$üyoRLaR içimdeki ßo$Luqa. ßir darağacında asıLı kaTiL gibi asıLıyoRLaR ßoğazıma.

öLümcüL sözLerin katLiamındayım.

ßiR ceset soğukLuqunda üşümeLerdeyim.

eLimden tut yaR sıcakLıqını weR ßana .
elimden tut yaR dü$ürme ßeni kuyuLarına.

ßen senin ßir dokunu$una.

YUSUF OLUR BİN KUYUYA GİRERİMDE
SEN BİR ZÜLEYHA OLUP BENİ BİR KERE DİLER MİYDİN

MEVLAMDAN ?. . .
YUSUF OLUR BİN KUYUYA GİRERİMDE
SEN BİR ZÜLEYHA OLUP BENİ BİR KERE DİLER MİYDİN

MEVLAMDAN ?. .Çok güsell
güzeLdiiii TeşekkürLer..SmileSmile