:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: selamlar mende var?m yaww
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
selamlar arkada?lar bi ?o?unuz resminizi koymu?sunuz ama ben koyam?yorum ?uan yok olunca ilk i?im o olcak kendimitan?tmama gelince
ADIM: DERYA
ORDULUYUM KARADEN?ZL?Y?M YAN? AMA ?STANBULDA OTURUYORUM ARKADA?LAR BEN ?ALI?IYORUM MUHASEBE B?ROSUNDA ALLAH ?Z?N VER?RSE MUHASEBEC? OLMAK ???N U?RA?IORUM AYICA BU SENE ?NV.1GE?T?M A?IK ??RET?MDEN ??REN?M?MEDE DEVAM ED?CEM BU S?TEYE JANIM PER?KIZI SAYES?NDE GELD?M ?OOK SEVD?M YA?IM 18 GENELDE HEP ??DE OLDU?UM ???N PEK HOB?LERE FIRSAT KALMIYO TEK YAPAB?LD???M TV OLUYO B?R?OK ??NSAN G?B? FOB?ME GEL?NCE HAYATDAK? EN B?Y?K FOB?M YALNIZLIK YANLZ KALMAKTAN ?OK KORKUYORUM HERHANG? B? YERDE YALNIZ KALMAK DE??L AMA ANLATMAK ?STED???M B?RG?N HAYATDA YALNIZ KALMAKTAN SEVD?KLER?MDEN AYRI KALMAKTAN KORKUYORUM B?T?N ?NSANLARDA OLDU?U G?B? BENDE YALANDAN VE ?HANETDEN NEFRET ED?YORUM ??DE BUKADAR ARKADA?LAR AKLIMA BA?KA B??? GELM?YO AMA MERAK ETD???N?Z OLURSA SORUN CVP VER?R?M
S?ZLERLE TANI?MAYI 4G?ZLE BEKL?YORUM ARKADA?LAR BASH BASH

Firari Fırtına

Hoş Geldiniz ...
HoŞgeldİn Derya Aramiza Bu Ne GÜzel Bİ AÇiklamadir BÖyle Öncelİkle Bu AÇiklamalar İÇİn TeŞekkÜr Ederİm
R?ca Eder?m Be?enmen?ze Sev?nd?m
ojjgeLdn Big Grin
Hoş geldin...
Evet Bİ Daha Okudum İstanbuldasin He Bak Bak Yanlizliktan Nİye Bu Kadar Korkuyon Sen Korkma Kis BİŞey Olmas
Derya hoş geLdin valla roman yazmışsın Rolleyes
aramıza h.g derya. umarım bizi ve forumumuzu seversin.
Ho?buldum Arkada?lar S?tey? Ger?ekten Be?end?m ?okk Ho? Tab? S?zlerle Beraber Daha Ho? Oluyo Bu Arada Yargi? Korkmamin Sebeb? B?g?n Sevd?kler?mden Ayri Kalma Korkusu Sevd?kler?m Olmadan Yapamam ?lg?n?ze Te?ekk?r Eder?m Arkada?lar
Sayfalar: 1 2