:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Defol Kalbimden....!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
love1000fhwm6.jpg

[SIZE=3]Dokunma satırlarıma aklından bile geçirme! Ne doğrum senin doğrun ne yanlışım yanlışın... [/SIZE]

[SIZE=3]Çiziyorum yazılan eski satırları, yok aslında içimde hiçbir kin tanesi. Aklımın uçsuz bucaksız kurak bozkırlarında şimşekler çakıyor. Yeniden bulabilir miyim bir umut yetisi? [/SIZE]

[SIZE=3]Virgüller koyamazsın benim hayallerime, [/SIZE]

[SIZE=3]Noktalar yerleştiremezsin, bitiren acımı kederlerimi [/SIZE]

[SIZE=3]Yoktur başı sonu mısralarımın [/SIZE]

[SIZE=3]Hiçbir ünlem taşıyamaz imdatlarımı... [/SIZE]

[SIZE=3]Küçük bir gri bulut yumağı alıp, yalvarıyorum düşürsün birkaç yağmur tanesi. Bir yeşilliği hasret sulanmayan aklım duruyorum esen poyrazların önünde. Kuruyor Tanrım bir bir düşüncelerim, donuyor ayazında sabahın olmayan mor güneşleri ne anlam buluyor birkaç söz, istemiyorum dokunma hatta uzatma elini... [/SIZE]

[SIZE=3]Dokunma satırlarıma aklından bile geçirme [/SIZE]

[SIZE=3]Ne doğrum senin doğrun, ne yanlışım yanlışın [/SIZE]

[SIZE=3]Sen ki sen, düşün hangi gece sabahladın ayla? [/SIZE]

[SIZE=3]Hangi yıldıza acaba benim gibi baktın? [/SIZE]

[SIZE=3]Ben yüreğimin demirlerine soğuk soğuk parmaklarımı geçirirken, [/SIZE]

[SIZE=3]Sen kendini hangi yalanlara sattın? [/SIZE]

[SIZE=3]İçimde uluyan köpek gibi pişmanlıklarıma, aklımın en uçsuz bucaksız kurak bozkırlarında leşleri sevgilerimin bende koşacak bozkır çok içim kokuyor... [/SIZE]

[SIZE=3]Sen ki sen, hangi soruma cevap oldun yoluma yoldaş? [/SIZE]

[SIZE=3]Ne gün umut bildin umutsuzluğumu? [/SIZE]

[SIZE=3]Yalan yanlış sözlerini döktüğün hangi gecenin lanet saatinde küfrediyor yüzüne utanıyorsun yeminlerinden, [/SIZE]

[SIZE=3][SIZE=5]Defol kalbimden!!![/SIZE][/SIZE]

Hergünüm senle geçsin istedim
Sen başkasıyla çekip gittin
Özür diledim affet beni dedim
Arkanı bile dönmedin

Buldun sonunda doğru yolu
Bulamadın onda bendeki mutluluğu
Şimdide ben istemiyorum seni
Seve seve kahrol beni

Seni hapsediyorum özlemime
Göremeyeceksin artık yüzümü son birkere
Sen ne anlarsınki aşktan
Artık defolabilirsin hayatımdan...

Smile

Yüreğine Sağlık Selin ..
Seninde YüreqiNe saqLık haSan qüseLLL SAtırLardı Smile
Teşekkür ederim (:
Hayır! bu defa vedalaşmak yok
Zaten bu vedaların sonu yok.
Al hatıraları yanına paşa paşa git...
Ayrılıklar kavuşmalara gebeymiş
İstemem Kalsın...
Ayrılıkları da kavuşmaları da tak peşine
Çek Git..

git artık...ne bekliyorsun daha,git!...kapıyı çek ve bekleme orada..

bu sefer ardından seslenmeyeceğim "dön hadi aşkımm.." diye,merdivenin altında beklediğini bilerek..
git!çok kanattın,çok yara açtın git..gözlerimin yeşilini bulandırdın...kan akıttın yeşilime git...bu sefer bende kalmayacak büyüklük ve bu sefer alacağım olsun demeyeceğim..sana değmeyecek bu sefer...

Herşeyin bir sırası vardı değil mi?
İşte gitmeninn tam zamanı şimdi.
Yapışmadan ah'larım yakana
Dönüpte bakmadan arkana
Git..
bilsen ne kadar çok çaldın gülüşümden,ne kadar eksilttin çocuk yanlarımı...yıktın,dağıttın..bense hep çocuktum..masumdum hatalarına körebe oynayacak kadar..saflığımla oynadın..git!

ne kadar da körmüşüm meğer..sen yanımdasın diye hiç hissetmemişim çaldıklarının yokluğunu!hiç bir şeyi hissetmemişim...

başkasının koynuna girdiğini hissetmemişim!!...oysa ne çok severdim kokunu..onu başkasına sattığında anlamıştım artık benim olmadığını..ne de çok severdim koynunda uyumayı...şimdi yalnızlığımın koynundayım..ve özlemiyorum seni!yatağımın yarısını yalnızlığım çok iyi dolduruyor..hissetmiyorum yokluğunu..ve kokun..onu hiç mi hiç özlemiyorum!!

dönme artık geri!çalma kapımı yeter!ne yüzle buradasın daha!terkettim seni görmüyor musun..?

defol!
bana nefreti öğtettin,defol!
renklerimi kirlettin defol!
gülüşümü eskittin defol!
git defol!

Delikanlıydın ya !..
Koy masaya yüreğini..
Adam gibi..
Çek git...

Teşekürler selincim güzel paylaşımdı..
Herşey güzel gönlünce olsun yüregini kimse inciltmesin canım...

Sevgilerimle...
Alıntı:Git..
bilsen ne kadar çok çaldın gülüşümden,ne kadar eksilttin çocuk yanlarımı...yıktın,dağıttın..bense hep çocuktum..masumdum hatalarına körebe oynayacak kadar..saflığımla oynadın..git!

way Janemm süpérdi ßu yazı yHaa =(

c0hq t$$$$k édeRim Smile