:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siyah-beyaz Sevdam
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Black_on_white_in_black_white_by_Branwenn.jpg

Eski film gibi siyah-beyaz bu sevda yolu,eskilerin sevdasıı var herşey eskiydi bizde eskiydik siyah-beyazdık öyle güzel ki siyah beyaz bu sevda...Kimsenin göremedigi renkleri olan bu sevda sonu olmayan bitip tükenmeyen siyah-beyaz bir rüya bir film gibi...

Seni sen oldugun için,sende beni ben oldugum için için sevdin hep..Beklemek bile öyle güzel ki seni,plaga taktım yine aynı şarkıyı saat yine sana vuruyo geldigin o saatte camda yine seni bekliyorum siyah-beyaz sevdam..
aafq1.png
Buram buram sevda,hüzün,mutluluk,umut dolu siyah-beyaz sevdam..dokunsam incilirmisin?İçimdeki o kalp atışlarımın tek sebebi sen eskilerden kalma bizim sevdamız bigünlük degil ömürlük hiç bitmeyecek hep oldugu gibi siyah-beyaz...
zxjl7.png
Herşey rengarenk olucak belki,bi tek biz aynı siyah-beyaz kalıcagım sonsuz sevdam...
Siyah damatlıgın..beyazsa gelinligim olucak ellerimiz hep kenetli olucak bu sevda sonsuzluktada bitmeyecek...Bigün beyaz kefenimiz siyahsa topragımız olucak siyah-beyaz sevdam...Bu sevda bu hayattaki tek gerçek..

Siyah-beyaz sevdam bir rüya gibi bir film gibi...
Sonsuzluksun sen siyah topragımız beyazsa kefenimiz olucak sonsuzluktada birlikte olucagız ..

Siyah-Beyaz Sevdam...
03,04,2008
HiLaL

Reflected_Love____by_missille.jpg
C0k qüZeL yaZmı$Sın..

T$kLeR..
Ben teşekür ederim büşracım begenmene sevindim...
sevgilerimle
Emeqine saqLık hiLaLCm !
Okuyan güzel gözlerine saglık selincim..yüreginden sevgi hiç eksilmesin
"Siyah kadar MASUM,Beyaz kadar KİRLİ"

yüreğine sağlık hilal...
Sagol okuyan gözlerine saglık mehmet....Smile