:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bana Senı IInandıran Bır Iz Gerek..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Masamın üzerine senden arta kalan kırıntıları döktüm bu gece..

Parçaları eklemeye çalıstım,eski halini alırmı diye..Parçaları birleştirdikçe kırılan anılar ınat etti.. Ve kısık sesle haykırdı.."Boşuna uğraşma ey Aşık..!

Birleşmem,birleşsemde eski halimi almam..Yorma kendini,bırak benle oynamayı..Kalk aynaya bak,toparla kendini.."..

-''Kırıklar...''

Bazen can,bazen ete batan cam kırıkları..Üzmüyor,incitmiyor,acıtmıyor..Sadece batıyor işte.."-Çırpınıyor yüzümde asılı kalan senli izler.."

Alnımdaki iki çizgi..Ardından bakarken gözlerimi kısmam..Gözümün yanındaki bi kaç kırışıklık..Göz yaşımın aktığı yerde bıraktığı ıslak iz....

"-Kırıntılar..."

Dökülmesi hayallerimden aşağıya..Şemsiyemi ters çevirip yakalama çabam..Boş...Sana dair olan tüm çırpınısım boş..!

Bırakmam gerek..Yerle bir olan kırıkların üzerine basarak geçmem...Unutmam ve unutulmam...Senli düşlerden uyanmam...

"-Bana Sen değil,sensizlik gerek.."..

-''Kırıklar ve Kırıntılar.."

Senin açtığın derin izler..

Ve ardında bıraktığın harabe duygular..

Acıtmıyor...

Dedim ya:"Sadece batıyor işte...!''
''Batıyor...BATIYOR..."

Kalemler huzun denizine acilmis bu kez...
Yasanmayan. yasanamayan limanlara ugramis giderken uzaklara..Yagmur olup goz yaslari islatmis fora denilen yelkenleri..

Bir yarim kalmislik misralariniz huznu oturttu yuregimize, huzunlerinize ortak olmak isterken kendi yarim kalmisliklarimizda ekleniverdi birden...

Yuk agir..Yuk yukten ote birsey sanki..
Acitir mazide arta kalan yarali kalbimizi..Sarmaya calistikca sizan gozyaslari susler cumlelerimizi...

Yine cok guzel bir yazi, guzel bir secim..

Emeginize saglik..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Benim çok sevdiğim aşk yazılarından birisiSmile zamanında bende açmıştım bu konuyu demek ki aynı acıları çekiorus sersiSmileSmileSmile çok güsel bi paylaşımdı tekrar okumak zevk verdi banaSmileSmile yüreğine sağlık...
Alnımdaki iki çizgi..Ardından bakarken gözlerimi kısmam..Gözümün yanındaki bi kaç kırışıklık..Göz yaşımın aktığı yerde bıraktığı ıslak iz....

Her bir cümle bir hayat sanki...teşekkürler arkadaşım...
:--/