:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bi mahsur kalmamıştık:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Olaysız geçen bir günün ardından sewinirken mübarek din dersinde olanlar oldu:kop:bizim sınıfın kapısı acılıp durur bozuk mudur nedir ne bilem?:kop:dinci bu kapı olayındn rahatsz olup bi torna vida kaptı geldi nerden bulduysa:kop:biraz uğrastı kapıylaa we oldu diip dışarı çıktı kapıyı kapttı anaamm kapı açilmiiyiii biz heyecanla bagırıyorzz hocamm boşwerni dersi ordan anlatın diee :kop:uzun süren uğrasların ardından görewli ünal abi geldi we kahramanımı oldu çıardı bizi sınıftan:kopSadherkes her seyi yapamaz ki cnm anlat git dersini demi sanane sınıfn kapısndan):kop:
hoca ne yapsa haklıdır size iilik yapmak istemiş ama anlayan kim ben olsam sizi sabaha kadar sınıfta tutardım Big Grin
Vallaha hoca dersten çok kapıyı anlatmaya çalışmış teşekkürler.
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoca ne yapsa haklıdır size iilik yapmak istemiş ama anlayan kim ben olsam sizi sabaha kadar sınıfta tutardım Big Grin

aman ondan iilk yapmasını kim istediBig Grin
kapıya sıkışsaydı ya Big Grin
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman ondan iilk yapmasını kim istediBig Grin

benim istemediğim kesin Big Grin
Bence hoca iyilik yapmak istiyorsa dersi anlatıp çıksın onaneki kapıdan.
geçen din dersine girdik dinlendik Big GrinBig Grin

rezil olmuş hoca Big Grin
Bişe olmaz onba o mübarek insanBig GrinBig Grin bi üfledi hepimiz unuttuk olanları :yikildim:
kutlarım ünal abiyiBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2