:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aha Buda Benım...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
[flash]http://img252.imageshack.us/img252/6461/movie2ao3.swf[/flash]

Aha Buda Benım NostaLjı Yapım Dedım

IzleyemeyenLer Surdan Baksın..SmileSmile

http://img252.imageshack.us/my.php?image=movie2ao3.swf

Sarkının Benım Icın ÖzeL Bı Yerı Var..Onun Icın Bu SArkı..Smile
Küçükken bile serserii yaaBig Grin yeriimm ben o bebişiiiSmile Maşallah sersi'm sana Smile
Tongue TongueCok seker Tongue Big Grin
tesekkurLEr..HerHalımLe Suber oLdugumu BeLlı eDım Dedım...Big Grin
21 yıL oLdu ufakLık..Bak Yaslandık...SmileSmile GeLdık Gorduk Ve Gıdıyoruz..Eserın Kalmadı Senden..ÖzLedım..DızLerımde kan İzLerını..Buyumek O kadar da.Guzel DegıLmıs ELbet..

Yuzumde..Senden kalma GuLusLerımı OzLedım..Yerını GözYasLarım Aldı GuLdugum GeceLerın..Annemın Dızınde Uyumayı OzLedım..Babamın Elınden tutup GezmeLerımı..

ufakLık.. Ben Ben Gıbı kaLamadım..Buyudum..Ve BıLırsın.en Cok Senı ÖzLedım..SmileSmile
baksana cin bakıorsun böyle olacağın o günden belliymiş kardeşim maşallah Smile
Sözleri cok anlamlı, flaş'da çok hoş olmuş

Emeğine sağlık Kartal

Teşekkürler (:
Yuzumde..Senden kalma GuLusLerımı OzLedım..Yerını GözYasLarım Aldı GuLdugum GeceLerın..Annemın Dızınde Uyumayı OzLedım..Babamın Elınden tutup GezmeLerımı.. ufakLık.. Ben Ben Gıbı kaLamadım..Buyudum..Ve BıLırsın.en Cok Senı ÖzLedım.. yüreğine sağlık.....pek tatlısın bebeğim Tongue
PeK ß! $İrinMi$siN SerS! SmileSmileSmile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 21 yıL oLdu ufakLık..Bak Yaslandık...SmileSmile GeLdık Gorduk Ve Gıdıyoruz..Eserın Kalmadı Senden..ÖzLedım..DızLerımde kan İzLerını..Buyumek O kadar da.Guzel DegıLmıs ELbet..

Yuzumde..Senden kalma GuLusLerımı OzLedım..Yerını GözYasLarım Aldı GuLdugum GeceLerın..Annemın Dızınde Uyumayı OzLedım..Babamın Elınden tutup GezmeLerımı..

ufakLık.. Ben Ben Gıbı kaLamadım..Buyudum..Ve BıLırsın.en Cok Senı ÖzLedım..SmileSmile

çok güselSmile
Sayfalar: 1 2 3 4