:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Benim gerçeklerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Benim gerçeklerim Senin gerçeklerin ve asla gerçek olmayacak Bizim gerçeklerimiz.Ne büyük çekişki değil mi
asla gerçek olmayacak gerçekler işte birlikteligimizin karmaşıklıgımızın çözüm Noktası: şimdi görebiliyorum
körlüğümüzü körmüşüm,birlikte paylaştıgımız en güzel şeydi belki de körlük, cahillik yada gerçek anlamıyla AŞK
aşkın gözü kördür derler ya kör olan aşkın gözü degilmiş körlük zaten aşk demekmiş bu kadar mı acımasızsın diye
düşünebilirsin yaşadıklarımızı körlük olarak mı gördün diyebilirsin haklısında aslında şuan da bile körüm bu sefer aşktan
degil körlügümü kabullenememekten, acizligimi görmek istememekten! bitti işte açıldı gözlerim geri kalan acı mı hayır
çok acı çekmiyorum pişmanlık mı yaptıklarımdan pişman olmayı sevmiyorum peki ne beni hala düşündüren yıpratan
kimsenin aşamadıgı beni senin aşman mı? bilmiyorum ki yaptın mı aslında tam dokunamadın ruhuma gözlerine bakmaktan
hep korktum ya ruhuma dokunma diye ruhuma dokunsaydın silemezdim seni sildim mi onuda bilmiyorum ki ben beni
seviyorum sanırım kimsenin ruhuna dokunamadıgı ben olmaktan mutluyum beni sadece ben bildigim için güveniyorum
kendime, gururuma, düşüncelerime sende gördün işte ruhuma dokunmaya çalıştın neler oldu benligimi kaybettim
yapmamam gereken savaşlar verdim içimde seni üzdüm kendimi üzdüm bir de sordun neden yaptın die bilmiyorsun ki
bende ki beni ve iletişimimizi birbirimize verdigimiz sözleri ben istedim sana dokunmayı o degil ben kapıldım büyüne
ama o yine benliginden ödün vermedi kabullenmedi seni şimdi hiç yoktan savaştın benimle diyor sence doğru mu hiç
yoktan mı savaştım onunla ama sen bilmiyorsun ki.. sahi senin içinde de sen var mı? seninde anlaşmaların var mı onunla
benim yüzümden hiç küstün mü? ben istemem zaten küsmeni kendinle küsmek hayata küsmek demek ben seviyorum
kendimi seni de sevmiştim ama Nazım Hikmet demiş ya ''Gittiğim eğer bensem, söyle bana kimden gittim?
Sende yoktum zaten ben, ben yine bende bittim...''

...

Kartal

15 Nısan 2008

04 :02

Bu kadar içtenlikle yazılmış bir yazı ancak ayakta alkışlanır...
Tesekku Ederım...SmileSmileSmile Mavı Prens..SmileSmileSmile
Sen seni gerçekten çok seviorsun sersiSmile ve sevgine yani kendine sahip çık !!! Smile Bu arada yazı çok güzeldi Smile Tşkler...
TesekkurLer Barbıem...SmileSmileSmile BeLkıde.Evet..Cok Sevıyorum..Ama olması GerekenLerı Yasıyorum..Smile..SmileSmileSmile

Tesekkur Ederım Barbıe..ıyıkı Varsın..SmileSmile
Güzel günler yaşamanı umuyorumSmileSmileSmile mutlu olman mutlu eder beniSmile teşekküre gerek yok üsülmeni yada bunalım takılmanı pek istemiorum yakışmıor sanaSmileSmileSmile Hayat bu herşey yaşanacak elbet seninde dediğin gibi sen şu an olması gerekeni yaşıorsunSmile

Sende iyi ki varsın... SmileSmileSmile
AsLında gaLıba Gec Bı Karar Verıp ;UyguLAdım.. 6 Ay once Yapmam Gereken Seyı Dun Yaptım .. Ve uyguLAdım..Ama ıcımde PısmanLık Ve uzuntu yok..SmileSmile

OLması GereKenı Yasadım..SmileSmileSmile Ve Bıttı.. Ne Yasadıgımdan ne Yasıyacagımdan Pısman DegıLım..Smile Bu Sayede Bıraz Daha Buyudum..Smile
Yaşanan her acı insanı olgulaştırır büyütür geçte olsa anlamışsan bişeyleri ne mutlu sanaSmileSmile Daha güsel günler geçirceğinden eminimSmileSmile
HakLısın AcıLar Insanı oLgunLastırıyor..SmileSmile

Buyudum ..SagoLsunLar BuyuttuLer..SmileSmile
Haklıyım... SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2