:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Koruyucu MeLegım ( Ankamsın )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Z....

Senle uçmaktır benim en büyük tutkum... sensin sığındığım korktuğumda. sensin mutluluğumu paylaştığım ve sensin üzüntümün tek ilacı.. ve sensin omuzlarında ağladığım rahatça...sensin hayranı olduğum heybetine.. sensin kanatları altında rahatça ı-uyuduğum güvende olduğumu bildiğim korumasında...

ve sensin asla üzüntüsüne dayanamadığım .. bir damla göz yaşın düşse yere canımdan can çıkar sanki. bir gülümsemendir bu kalbi aydınlata..........

iyiki varsın. iyiki ankamsın iyiki ankanım..

Y....

GuLumsemesıyLe avundugum Tek Sozuen KuL OLdugum..:Canı Ynsa..Kanadıgımsın..Yuzundekı Tek GuLumsemeyeTum Canımı Omrumu vermeye Hazır oLdugum Bırıcıgımsın..

Yuzumdekı Gulumsenın Sebebı..Gamzemdekı tek nesesın...

Canını yakanın Yakacak oLanın..Canını ALırım.ç..Yakmayı Bırak Bunu Dusunen..Hatta AkLına Getırmeye Tesebbus Eden kısın Sonu oLurum..SmileSmileSmile

en Kötu Zamanımda yanımda oLansın..Dert ortagım..Gul baKısLım..Gul Goncamsın..SmileSmileSmile

Nurmelegım kuzum..SmileSmile Ankamsın..SmileSmile

Z.....

kalbimimin odalarını tek tek açtığım tüm sırlarımı önüne saçtığımsın...tutamaz yerini kimse koşulsuz sevgisine inandığımsın...her halini sevidiğim herderdini çekmeye hazır olduğum bitanemsin....
sana bağlı tüm duygularım senüzülürsen bende üzülürüm sen ağlarsan ağlarım ..acak sen mutluysan ben mutluyum.. ancak senle mutluyum..
vazgeçilmezimsin atmosferimsin sen.. öyleki aynı havayı solumazsam senle yaşayamam.. gitsen azıcık uzaj-klaşsan benden üşürüm korkarım... tek korkumdur sana bişey olması . tek korkumdur seni kaybetmek....

varlığımın sebebisin . kıymetlimsin .. ankamsın

Y.....

Kum Tanesı oLabıLdıgım SahıLımsın..GorKemımsın.. Ben olmam ıcın Nedensın..SmileSmileSmile baktıgımda..Gordugum En Guzel seysın Gözlerımde MutLuLuk Dudagımda.. GLuslerımsın..KahKLahaALrımsın..SmileSmile

Adımın Anlamı.. DerınLıgınde BoguLdugum Okyanussun..guzeLsın DegerLısın onemLısın..BensızLıgıme Bensın..SmileSmile

Kaybedemeyecek kadar DegerLı..ve herkesın Hakedemıcegı Kadar .. Kendınsın..

Sabah Odama Dogan Gunes KaranLıgıma ısıksın.. BenımLe bır oLansın..

ıkıncı Bensın..Benım Icın Benden Otesın..

Heybetımsın...Gorkemımsın..GuzELlıgımsın..AnKamsın ..Smile

Z...

cans suyumsun seni içmesem bi an ölürüm..

sen bi rüzgarsın ruhumu okşayan ... varlığını her zerremde hissederim.. gören gözümsün tutan ellerim konuşan ağzım işiten kulaklarım....hissizim sensiz...

varlığın tüm bedenim için bayramdır. gözlerim seni gördükten sonra beğenmedi başka hiç bişeyi.. isittiğğimden beri senin sesini ne kuş cıvıltısı ne suyun sesi tatlı geldi kulağıma..

volkansın kalbimdeki sen patladın ve kalbimde senden başka ne varsa yaktın.. sensin tüm duygularım. sende yaşarım tüm duyguları artık ,senle yaşarım...

kalbimsin , nefesimsin , ankamsın

Y....

Dort Duvar arası YanLızLıgıma..Dost oLansın..Benı Benden ALan Benın Senınle bır yapansın..SessızLıgıme..haykırıs oLup kulagıma Calansın..Susmalaırmdakı huzne nesesın..

Kederıme .ıLac Yuregıem..Sevdasın..huznumun Kanayan..yarasısın..Kanayan Yaramaysa..merhem..

Dalga oLup Ruhumu oksayan En seffaf..Sevgısın..Suretıem..Sen OLup anlam katansın..yuregımde Sevgısın..SmileSmile

mırıLdandıgım Sarkısın.SarkıLarıma meLedodı.MeLodıme Mısrasın..Satır Arası Hayatımın..On sozusun..

BasLıgı konmamıs Sıırıme.. AnLamsın..

Dogamsın..Yagmurumsun..AnKamsın

Z.....

hayatımın bağlı olduğu pamuk ipliğisin sen. tek sözündür beni harekete geçiren...

varlık içinde yokluk , yokluk içinde varlıksın sen... okuduğum romanlardaki kahramansın sen...

ismini söylediğimde yüreğimdeki küçük kıpırtısın ...
herşey bittiğinde herşey yittiğinde elimde tek kalansın sen..

sen kocaman bir denizsin cismiyle hayat bulduğum. dalgalarıyla avunduğum...dışında ölürüm..

dünya korkunç bir ev ve sen o evdeki bin kapıdan tek dışarı açılansın..
tüm sıkıntılara tek çözümsün sen..

ayrılığın ihtimali bile beni beni bitirmeye yeter..sende yitmek isterim sadece sende ..

sakındığımsın sen .. pamklara sarıp saklamak istediğim . tüm sana gelen kötülükler siperim ben. kıskanırım seni görmesin kimse gözümden bile sakınırım seni . incinmem tahammül sınırlarımın dışında ve sen tek hayalsin dudaklarımda..

hayalimsin . fikrimsin zikrimsin ..ANKAMSIN

Y...

Goren Gozum Duyan KuLagım..SmileSmile

Adını Zıkır Saydıgım.EnKutsal VarLıgımsın..KeLımeLerın karısında AnLam Yıtırdıgısın sen..GuzeLlıgıne..Es buLunamayansın..Sevgı SozcukLerının En guzELı SevgıLeırn en yucesısın..

Sahıp Olunan Degıl..Sahıp OLansın..Dert Ugradıgında Yuregıne..Canımı yakan..en Nadıde..VarLıksın..

gökYusumsun.. Hayat BıLdıgımsın..

ANKamSın...SmileSmileSmile AnKamsın...Smile

Z...

....söylediğin bütün güzel cümleleri içme giyerim tek tek.. beni ısıtansın..

üstüne titrediğim elimle büyüttüğüm çiçeğimsin... güneşine bir yaprağına canımı veririm..

kanımı donduran bestemsin her melodi her armoni beni sana bağlar ... yürüdüğüm yollarsın sen her adımımdasın ...

düştüğümde elimi tutan kaldıransın. varlığıyla huzur bulduğum tek soru sorduğumsun.. yanında çocuklar kadar gamsızım belki biraz şımarık... kimseden istemem sadece senden isterim kimseden beklemem hiç birşey bir senden beklerim..

tüm acını tüm sıkıntını tüm nazını çekerim ben zevkle.. tüm derdini alırım ben kendi üstüme..

yüzünü görmeden kapanmaz gözlerim geceye... sessizliğimsin bazen konuşmkatan yorulduğumda..

kelimelerimsin beni anlatan ve beni benden önce tanıtyan

kanımsın damarlarımda .. hayatsın ruhuma bestemsin... ankamsın ankamsın.....

Kod:
TesekkurLer GuzeL YurekLım..:):) Atısma SekıLınden oldu.Ama Benım Cok Hosuma Gıttı..
Ne olduğunu çok ii anlayamadım ama gerçekten değerli bi yazıydıSmile çok beğendim tşkler...
Bak...Su :HarfLEr Varyaa..Bı ısım..SmileSmile Harfın aLtındakı YazıLarda ısımLere Aıt..SmileSmileSmile Atısma Gıbı anLadın..SmileSmileSmile Neys eSacmaLadım Big GrinBig Grin
Hayır isimlere ait olduğunu anladımda nys yaBig Grin taam sorun yok asıl ben saçmalamimTongue
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır isimlere ait olduğunu anladımda nys yaBig Grin taam sorun yok asıl ben saçmalamimTongue

Heee.Sen YanLıs AnLadun...Öle DeguL Bacum.. ÖLe DeguL..Big GrinBig Grin
Ahahahahaa Pardons KardişşBig Grin Big Grin
BArbıe..Varya ıLk AkLına o GeLdı Demu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
uuuuuu müthiş bi atışma.... teşekkürler paylaşım içinSmile
Kardiiişş zorlamaa daha faslaBig Grin Big Grin Big Grin
Uuuuuu Harbıdne Muthıs OLmus Demı zenabın...SmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2