:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arkadaşlar önemli:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Evet arkadaşlar uzun arayışlar sonunda adyge 55 yani Murat arkadaşımızı başka bir forumda buldum ve sordum buraya neden girmediğini cevabı çok üzücü o forum yani duygusuz benim için bitmiş bir forumdur dedi.Confusedmiley13:
Pekala madem öle bişi biliyorsun vede sordun niçin gelip de burada Muratın adını kullanarak Konu açıyorsun Hasan.....
Gelmeyebilir,bitmiştir olabilir ama onun ismini kullanıp da konu açman gerekmiyor... :kizgin::kizgin:

Konunun kilitlenmesini Rica ediyorum Yönetimden ....
hyR ßn ßizzat Şahit oLdum.. DeLikanLı yürek deLi deqiL deLikanLı oL Okmu
ßaŞka ßi fOrumDa ßuraSı duyqusuZa ßenzemes dedin ßiz ßaşka fOrumun aDını kuLLanmaman qerektiqini söyLedik.. Ondan sOnra muRat aßi duyquSuz ßnm iÇin ßitti dedi we kÖtü ßi sÖz söyLemedi.. ßurda kirLi ÇamaşırLarı dÖkmeye warmısın ¿
ßide çOk üzüLmüŞ qißi dawranıyOo Sanane miLLetin derdin yha karışmaSana adyge55 O kadarmı iLqiLendiriyO sni.. yoLuna ßak ßir daha ßöyLe şeyLer yazma kimSeyi yaLan yanLış anLatma herkes kendini ßeLLi ediyOo..
olay nedir,cozemedım de?

acıklıga kavusmadan kılıtlemeyın!.
SaÇmaLıktan ßaşka ßişey yOk.. herŞeyi Ortaya daha net dÖkerdim de saÇma ßu kOnu oLduqu iÇin uzatmaya qerek duymuyorum umarım aSi yürekte ßöyLe düŞünür yOksa kendiSi zararLı Çıkıcak..

yÖnetimDen de meşquL oLmayan ßiri waRsa iLqiLensin Ltfn..
:yikildim:

neyse sağol cok aydınlattın be Esra Big Grin
deLikanLı yürek yeterinCe aydınLandı mert Big Grin
tamam o zaman Big Grin
Herkes için yeni bir sayfa açılır ve eski sayfalar kapanır. Bu çok doğal bir olay. Anormal bir tarafı yok. Murat da onu gerçekten sevdiğimizi bildiğini biliyorum. Hangi sebepten dolayı gittiyse de hakkıdır. Buna engel olamayız veya karşı çıkamayız. Aklı başında birisi, ne yaptığını biliyordur, eminim.

Konu kilitlenmiştir.