:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sokak veya kafelerde öpüşen çiftler sizi rahatsız eder mi ..?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sokak veya kafelerde öpüşen çiftler sizi rahatsız eder mi ..?

Smile Smile Smile
Kendı Gorusudur..Saygı Duyarım...SmileSmileSmile
bazı cafeler sadece bu ısten para kazanıyor itele.gif
bana için bi sorun yok naparlarsa yasınlar Big Grin hea ama ben yaparmıyıım orasıda kalsn artık Big Grin
Ben YaParım...

Bursa InegoLde Sedır Cafe...Az Big GrinBig Grin Yapmadık..TongueTongueTongue
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendı Gorusudur..Saygı Duyarım...SmileSmileSmile

Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben YaParım...

KendımLe CeLıstım..Big Grin
Bence çiftlerin %90'ı bunu yapıyordur yapmıyorum diyende bence yalan söyler...Bu o kadar kötü bişey değil ama abartıya kaçmadığı sürece...Öpmek,sarılmak,elini tutmak bunlar sevmenin göstergesidir...O yüzden dediğim gibi abartıya kaçmadığı sürece bence pekte bir sorun olmaz...Öpüşenler bi yana bence bakanlar terbiyesizlik yapmış olur WinkWinkWinkWink
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence çiftlerin %90'ı bunu yapıyordur yapmıyorum diyende bence yalan söyler...Bu o kadar kötü bişey değil ama abartıya kaçmadığı sürece...Öpmek,sarılmak,elini tutmak bunlar sevmenin göstergesidir...O yüzden dediğim gibi abartıya kaçmadığı sürece bence pekte bir sorun olmaz...Öpüşenler bi yana bence bakanlar terbiyesizlik yapmış olur WinkWinkWinkWink
Yine son sözü sölemişsin abi yaaWink
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben YaParım...

Bursa'ya geldıgınde benı gor Tongue

cafe cok :yikildim:
Rahatsız olmam ; ama yapmam da Smile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10