:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: cahillere göre EMO
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
duyduğuma göre bir müzik tarzıymış bu. amerikadaki ve dünyadaki hayattan bıkmış, usanmış, çok sorunlu gençlerin duygularını dile getiren tarzmış. gözlerini kapatan gudik saç kesimleri, siyah ojeleri ve isyanım var ulan usluplarıyla dikkati çeken bu gençler, ne dinliyorsunuz sorusuna: "emo yu tek geçerim abi" şeklinde cevap verir olmuşlar.

müzikten çok bir trenddir,kanımca oldukça da saçma bir trenddir.öpüşen erkekler,dünyaya küsmüş görünüp ebeveyn parasını da köküne kadar harcayan,tikkylerle sürekli iletişim içinde bulunan bir akımdır,katli vaciptir.
haha koptm... ^"emo yu tek geçerim abi"^
3m0dan geçiLmi0 artıq Big Grin ama sevi0rum ben ya çok tatLı oluolar Big Grin nesin sen 3moyum abi Big Grinmuahah
aynen katılıyorummBig GrinBig Grin ama öle birini yanımda sewgilim die gezdirir miyim tartışılırBig Grin
emo erkekLer biseksüeL oLuoLar istesen de gezdiremen zteNBig Grin

ama punkçı birisini buLrsan ne aLâ Big Grin
emoo yu severım benıde benzetırlerSmile
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emo erkekLer biseksüeL oLuoLar istesen de gezdiremen zteNBig Grin

ama punkçı birisini buLrsan ne aLâ Big Grin

Bak o kısmını atlamışım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Adam olsunlar öncce

benzemem benzetilmek istemem benzetenide benzetirim acıamma Big Grin
sen daha çok haruna benziyon çikitaBig Grin
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen daha çok haruna benziyon çikitaBig Grin
ona bişey benziyoda sölemiyim şimdi
Sayfalar: 1 2 3 4