:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uzun Br Zaman Sonra Tekrar:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
snapshot12hk1.png:smiley13::smiley13::smiley13::smiley13::smiley13:.
güsel çıkmışşsın arkadaşım allah sewdiklerine bağışlasın Smile
allah Seni Sevenlerine Bağişlasin Ve Onlardan Hiç Ayirmasin Arkadaşim Yalniz Bu Fotoğrafta Bir şey Eksik Benim Her Daim Sevdklerimin Yüzünde Görmek Istediğim Gülümsemen Eksik Smile Bizi O Sicak Gülümsemenden Mahrum Birakma Paylaşamin Içinde Teşekkür Ederiz .....sevgilerr
Hepinize teşekkürler zaman perisi Kişisel resimler bölümünde zaten güler yüzle çekilmiş fotğrafım var o nedenle giler yüzlü bir poz vermedim.
Hani söz vermiştin başka resim koymıczm diye WinkWinkWink nerde kaldı sözün tutamayacağın sözleri verme hüso...Nickine yakıştığı gibi davran...
Allah SevdikLerine Bagi$LaSin HüSom Smile
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani söz vermiştin başka resim koymıczm diye WinkWinkWink nerde kaldı sözün tutamayacağın sözleri verme hüso...Nickine yakıştığı gibi davran...

Aziz uzun bir süre koymayacağım demiştim yanlış hatırlamıyorsam.Confusedmiley13:
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aziz uzun bir süre koymayacağım demiştim yanlış hatırlamıyorsam.Confusedmiley13:

qeRcekten uzun biR zaman oLmustu HüSo . Big Grin
peki senin uzun zaman süren ne kadar ????
yaklaşık 1 ay.
Sayfalar: 1 2