:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ve Sonundaaaaaaaaaaaaaaaa....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Evet ArKadasLar Bugun 13 006. Postumu ( Msj ) Atmıs BuLunuyorum Foruma...Buraya GeLdıgımde..Benden Yuksekte oLanALrı BıLe Gerıde Bırakıp 13 000 Post Atmıs BuLunuyorum...

Cok MutLu ve SevıncLıyım.. 1 Ay Sonra Tam Bır sene oLucak Ve Ben 11 Ayda 13 000 Msj yazma basarısını gösterdım..AyLık bın msj ortaLamasıyLa Cok hızLıyım..

:'(:'(:'(:'(

Sevınc GözYasLarı BunLAr Sevınc....

NasıL duyguLandıgımı BıLemessınız Bu sevıncımı sızınLe PayLasmak ıstedım...SmileSmileSmile
o zaman seni tebrik ediyorum serseriBig GrinBig GrinBig Grin
helelelelelelel resmi tatil olmalı bugün Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
nice 13bin msjlara kardeşim Big Grin
HaDe gözüNNnnn ayDıN SerS! SmileSmileSmile gaZoz !Ç ÃŸaR! zaFeR!N!n ÜsTüNe soÄžuK SoÄžuK !Y! G!DerrrRRR icon10.gificon10.gificon10.gif
Hepınıse cok tesekkur edıyorum gercekten cok mutluyujm Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Herkes ebenden nuro gazozo Big GrinBig GrinBig Grin
Yazıklar olsun sana böö Big Grin İnsan abisini geçer mi Big Grin
,Tek Rakıbım .Net Love..Onuda Gectım mı HArbıden Forumun Adam9ı oLcam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hedefım Buyuk BöLe böLe forumu ELe gecırcem İBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Belliydi zaten senden beklenir Big Grin Big Grin Big Grin
En YuksekLere oynuyom..Once Admını SutLayacaz..Big GrinBig GrinBig Grin Gıtmesse msjalrımı sılerım nefesımı tutarım .DBig GrinBig Grin
Hainnnnnnnnnnnnnnn Tongue Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14