:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bu manesiamı?????
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Alıntı:[b]Aşksız´isimli üyeden Alıntı [/b]
[b][i]Neden kupa kızı bu kız beni baya yoruyor ama dört yıldır böyle kahrını çekiyorum.napim.Bu kızcağızıda böyle olduğu gibi kabul etmek lazım deli doludur ama Çok iyi bir kızdır bunu samimiyetimle söylüyorum.kalbi temiz arkadaş canlısı.sevedimi tam sever birazda içine kapanıktır hep içine atar. yanında olmak güzel ama.[/i][/b]

[b][i]Sevgili arkadaşlar buraya beni dilek getirdi iyikide getirmiş sizlerin sıcak ve yakın ilginiz sanırım benide buraya bağlıyacak.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepinizin kalbinden sevgi ve aşk eksik olmasın birde cebinizden paranız.[/b][/i]

ya millet bu üyeyi tanıyan varmıSmile
galiba manesia dan bahsediyor ama emin değilim:yikildim:
ya o tanımıo aso yu yada biz:yikildim:
aman allahım bu benmiyim?
kendimle tanıştığıma memnun oldum:yikildim:
Bu kzın adını ben Asya sanıyordum Dilek kim tanıyamadım.
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman allahım bu benmiyim?
kendimle tanıştığıma memnun oldum:yikildim:

Acaba ben başka birindenmi bahsediyrum ya bu kızın bir adıda Asya dır diye biliyorum dilek ismini ben taktım.
Yinemi yanlış adres yaBig GrinBig GrinBig Grin
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kzın adını ben Asya sanıyordum Dilek kim tanıyamadım.
her yerde farklı adım varBig Grin
hangisi olursa olsun bana hitap ediliodurBig Grin
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acaba ben başka birindenmi bahsediyrum ya bu kızın bir adıda Asya dır diye biliyorum dilek ismini ben taktım.
Yinemi yanlış adres yaBig GrinBig GrinBig Grin
galiba başkasından bahsediosunBig Grin
o anlattığın biri değilim ben o kdr ii kalpli biri değilimBig Grin
valla ben ona kısaca bab diyorum Big Grin
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her yerde farklı adım varBig Grin
hangisi olursa olsun bana hitap ediliodurBig Grin

Yaa senin kaç tane adın var benim bile iki tane sakın 5 deme koparım.:kop::kop::kop:
Smile dökün kirli çamaşırlarımıBig Grin
daha bilmediğim neler var:yikildim:
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaa senin kaç tane adın var benim bile iki tane sakın 5 deme koparım.:kop::kop::kop:
dilem umut asya yosun babi dilek şimdilik bunlarBig Grin
Sayfalar: 1 2 3