:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sinav Mi? Sevgilimi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar Okulda çok önemli Bi Sinaviniz Var ,,bu Sinava Girerseniz Sinifinizi Geçiceksiniz Ama Girmezseniz Okula Bi Sene Daha Katlanmak Zorunda Kalicaksiniz...biyanda Da Sevgiliniz...il Dişinda Okuyo Ve Sizi Görmek Için Geldi Onuda çok özlediniz...... Bi Kerecik Görmek Için Can Atiyosunuzzz.. Ne Yapardiniz??????
Benık msevgıLım..De Benım sınava gırmemı..Isterdı..Nıtekım ben ..OyLe bı durumda kalsam sevgıLımın sınava gırmesını ısterdım ve bu dogrultuda calısırdıkmm..SmileSmileSmileSmile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benık msevgıLım..De Benım sınava gırmemı..Isterdı..Nıtekım ben ..OyLe bı durumda kalsam sevgıLımın sınava gırmesını ısterdım ve bu dogrultuda calısırdıkmm..SmileSmileSmileSmile
TABİ SNN DÜŞÜNCEN...
KayboL bacaksız Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Serseri dogru söyLemiş. zaten sewgiLm başta beni gerçekten düşünp sewiyosa, o sınawdan kaçıp kendisiyLe buLuşmamı istemez. aksine sınawa girmemi ister. yani hayatımı beLirLeyen bi sınawdan asLa kaçmayı düşünemem Smile
ne sınavı ya bı raporluk ısı var sınavın sevgılıye raporloyum dıyemıyoruzBig GrinBig Grin tabıkı sevgılıBig GrinBig Grin
tabikii sınavvicon6.gif
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabikii sınavvicon6.gif
haha hayat zaten bı sınav bırını kacırsan ne cıkarkıBig GrinBig Grin
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne sınavı ya bı raporluk ısı var sınavın sevgılıye raporloyum dıyemıyoruzBig GrinBig Grin tabıkı sevgılıBig GrinBig Grin
taßi ya Pratik adam Kendini ßelli ediy0r Big GrinBig Grin
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haha hayat zaten bı sınav bırını kacırsan ne cıkarkıBig GrinBig Grin
VAYYYBig Grin HAYAT Bİ SINAV HE??
Sayfalar: 1 2 3