:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ilk aşkımm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=3]İlkler VaRdır hayatımızda bizi hayyattan koparan ilkler işte ben buna ilk aşkım diyorum.
Ben onu tanıdığımda o henüz 18 yaşındaydı sezsiz yüzüne bakılmayacak kadar güzeldi.Gerçi ben onun yüzüne tam olarak bakamadım ama olsun baktığım kadarı bana yeter.Bende o zamanlar 16 yaşındaydım.İşte ben onu gördüğümde anladım ki ben o zamana kadar aşk diye bir olayı gerçekanlamıyla yaşamamışım.Belki de ben hep hayalimde onun gibi birini iştedigim için aşkı tam anlamıyla anlamaya çalışmamışım.İşte ben öldüğümde 16 yaşındaydım hala yaşıyormuyum bunu bilmiyorum.Peki neden diyeceksiniz onsuz bir hayatı hiç düşünmedim bunu iştesemde başaramadım.Hayatıma kimseyi koyamadım ona benziyenler çıktıysada karşıma kimse onun aşkı kadar öldürmedi beni o şimdi mutlu bunubiliyorum.Onunla aramızdaki mesafe azda olsa bu mesafe hiç bitmiyevek bunu da biliyorum VE biliyorum ki kimse onu aşkı kadar öldüremiyecek beni VE biliyorum ki kimse onun kadar yakmıyacak kalbimi VE biliyorum ki kimseye Ona aşık oldugum kadar aşık olamıyıcam VE biliyorum ki kimse onun kadar sezsiz olmayacak.ama benim için artık öldü!!!çok uğraştım onu içimde öldürmemek için ama bunu kendi istedi içindekini öldüreyim derken benide öldürdüüü!!!
[/SIZE]
senin için üzücü ve bi okadar acı bi ilk denebilir...
her ilk böyle değildir ama hayatın akışını belirlediği için
unutulmaz olduğu kesindir...
Teşekkürler, Yüreğine Sağlık ...
SmileSmileSmile ahyırlısı canum