:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Gittin Gideli Bir Umutla Bekliyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

softlybybubblegumheartifp3.jpg
Gözlerim yollarda kaldı yine belki gelirsin diye
bekliyorum belki seversin beni belki dönersin diye bekliyorum aynı yerde seni hüzünün gözlerimde yaşlarım hala ilk günkü gibi ılık masum engel olamıyorum akıyo gözlerimden yaşlar...

Gelirsin diye hala bekliyorum seni bi ümit bi ışık ki hala bekliyorum..Vedasının o gidişine hala anlam veremedim ben senden kaç kere gitmeye çalışmtım oysa gidemedim veda edemedim elveda diyemedim sana yapamadım ama sen yaptın bi veda etmeden gittin Ben hala seni bekliyorum içimde tükenmicek olan bu sevdayla seni bekliyorum yollardaa kapılarda...

Gözlerim yollarda kaldı bi gelsen ah bi gelsen...Sonra isterse ölüyim ama seni son kez göriyim son kez hissediyim nefesini nefesimde....
Sensiz kaldıgm her güne bi isyan ettim her gün takvime işaret koydum gidişinin ardından işaret koydum takvimlere..Saatte baktım belki şimdi gelirsin diye bana bi vedayı bile çok mu gördün bu kadar mı kötüymüydüm ben bu kadar mı ?

Gittin gideli herşey bitti sanki yalnızım tek başıamyım,gece gündüz aglıyorum yollara bakıyorum...Kapandı gözlerim elveda bile demedin gittin...Doymamışım sana koklayamamıştım sarılamamıştım oysa daha yaşıcak ne çok şey vardı gitmeseydin keşke gitmeseydim yar...Elveda bile demeden sana son kez bakamadan gittin..

Hasret içimi yakıyo susturamıyorum sen gittin gideli bu dünyayı isyan ediyorum şehre kendime sana isyan ediyorum zindan ettin hayatı bana gittin.....

Gittin gideli hala bi umutla bi sevdayla bekliyorum seni...

ÇiLeK HiLaL
Derin konuları okumak istemiyorum artık ...

Gece efkar gündüz efkar , halimiz ne olacak ......... Yüreğine sağlık güzel insan ...

Sevg ...
Efkar her solukta efkar var efkarın gecesi gündüzüde yok...

Teşekür ederim güzel yürekli...
Güzel yüregince olsun herşey.......

Sevgilerimle..
[b]Hasret içimi yakıyo susturamıyorum sen gittin gideli bu dünyayı isyan ediyorum şehre kendime sana isyan ediyorum zindan ettin hayatı bana gittin.....[/b]

Coq gusel olmu$$ Smile yuregıne saglık
Sagol gs cambaz begenmene sevindim...
Herşey gönlünce olsun..
Bir üzüntümü dile getirmek isterim ,

Ben bu yüreğin bizlere ait olduğunu sanıyordum . Ve bu sanma ilede gayet neşeli ve mutluydum . Oysa bu yürek , bir bize değil , başka yerlere de aitmiş . Bunu duyduğumda ki üzüntümü dile getirmek için dilim yetmez , kalemim kesmez olur . Canımız sağolsun , bu yürek bizim değilmiş , ne yapalım olmasın .

Unutmaki güzel insan , bir yürekde iki yer olmaz . Bir yürekde bir sevgi vardır . O sevgi koskocadır , erişilmezdir .

Benim sevgim duygusuzdur ,
Benim sevdam sizlersiniz ,
Benim yüreğim burda atar ................

Sevg ...
Dicek bi sözüm var sedece benim yüregim sevdalım burası öyle olmasaydı giderdim zaten...
Üzmek bana yakışmazdı ben üzdüm ve üzüldüm....Ait oldugum yer burasıdır..belki başka yerlerdede oldum ama yapamadım olmadı orlarda burdaki güzel yüreklilerimin sevdiklerimin yeri dolmadı dolmayacakta....

Üzdügüm için özür dilerim sevdigim hiç kimsenin üzülmesini istemem bana yakışmayını yaptım ben ellerim titriyo yazamıyorum Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:

Son kez yazıyorum,degerlimsiniz son nefesime kadarda öyle olucak yeriniz yüregimde tertemiz kalıcak...
..................................................
Bilmiyorum güzei yürekli insan ,

Zaman geçmişinde hep söylediğim dilime dolaşan bir cümlem vardı . İnsan umduğu yerlerden darbe yiyince , pekde üzülmüyor , kırılmıyor ve ağlamıyor . Ama ummadığı yerden küçük bir taş gelmesi bile , insanı yıkıyor . Tek kelime yıkıyor .

Bir itirafda bulunmak istiyorum . İnanırmısın bunu öğrendiğimde , duygusuz dahi bırakmayı düşündüm . Bu kadar olamaz dedim . Derin olan hüznüm içime aktı , susmayı yeğledim , dilime geleni sana yazmakdan başka çarem kalmadı . Belki bunları söylemeye yada yazmaya hakkım yokdur . Ki öyledir . Ama inanki ben sadece içimdekileri sana anlatmak istedim . Kişi istediği yerde olabilir . Buna ne ben ne başkası etki edemez .

Ama ben inanmışdım , güvenmişdim ve bu yüreği sevmişdim . Firari Fırtına oluşumdan bile artık rahatsız oluyorum desem yeridir . Çünkü , bu yüreğe bu firari gönüle laf geçiremez oldum .

Sana doğru gelen neyse onu yap . Kırılan kırılmışdır , yıkılan yıkılmışdır .

Çok mu abarttım acaba ? ( ben böyleyim işte )

Sevg ...
Ben güzel yürekli degilim..

Güzel yürekli masum insan....

Asla çok olmadın aksine böyle bişeyi içinde tutamayın söylemen bile beni sevindirdi ama üzdügüm kırdıgım için şuanki halimi anlatamam ve güzel yürekli masumum ben buraya aittim halada öyleyim artık ne burda nede başka yerde olmıcak olsamda yüregim gönlüm hep burda olucak ben sizi çok sevdim ve halada çok seviyorum gözlerinden akan bu yaşlar sizin için gerçeklerim sevdiklerim için...

Ve güzel yürekli masumum özür dilesemde kabahattım büyük farkındayım bu yüzden sonsuza dek susuyorum ben...Ve eminim ki güzel insanlar sizlerin sevgisini hakeden insanlar burda var olucak..bensee...

Güzel yürekli masumum hakkını helal et ....
Yüreklerinizde daima ışık olsun ben sizleri hep yüregimde saklıcam ....Güzellerin tümü sizlerle olsun masumum...

Çok üzgünüm hemde çok...
Yaşamak ,

Üzgünlüğün ve ızdırabın diğer adı , yani bizlerin günlük çilesi , günlük acısı . Lakin buna inat hep sevgi dedik , sevelim sayalım hoş görelim dedik . Düşünsene güzel insan bensiz benim bir anlamım varmı ? Sensiz olan bir sen ne kadar anlamlısın ? Ahhh be yüreğim , ahh be güzel yüreklim . Hak helali istenirde , müsadesi ne ola bu işin . Sendeki yürek , bu yürekleri böylesine bırakıp gidecek kadar ise , diyecek tek bir cümlem olamaz .

Ben sanmışdım ki ,

Bu yürek benle olan , bizle olan bir sevginin yoğrulmuş halidir . Sevgi ile yoğrulan bir yürek ise , ne yapacağını ve nasıl sahipleneceğini bilir . Değer yargılarımız çok önemlidir . Neye nasıl değer verdiğimize göre değişken hal almamalıdır . Seviyorsak , seviyoruz demekdir . Yüzündeki gülücüklerin eksik olmamasını temenni ediyorum . Yüreğindeki sevginin hep varolmasını temenni ediyorum .

Bizler bu vesile ile de , sevgimizi ve yüreğimizi ne şartlarda koruyacağımızı bilmek zorundayız . Üzüntüm , sen değilsin güzel insan . İnan sen değilsin . Üzüntüm bu bendeki yürekdir , bu bendeki insanlara olan sevgimdir . Beni üzen yüreğimdeki sevgim oldu . Sevgim kim , hepiniz ....................

Sevg ...
Sayfalar: 1 2