:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sendeki Yüreğe Kurban
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sendeki Yüreğe Kurban

Gün günden uzak bir halde , sensizlik içimde yalnızlığımın en derin anındayım . Düşünüyorum , ellerim bir birine kenetlenmiş seni hayal ederek . İnan ne düşündüğümü bile bile , düşünürlüğümün içinde bile seni düşünür oldum . Uzaklarda olan sevdam , ulaşılamayan sevgim ve ellerim ve ellerin .

Biliyorum bu gecede zor geçeçek bana . Derin bir karanlık var içimde , sessiz kalmayı yeğlerdim ama duramıyorum işte , yazıyorum sana gül bakışlım . Aslında bir bakıma bitsin herşey diyorum . Çünkü senden başka bir umudum ve bir dalım yok , biliyorum . Sende olanı bir başkasıyla yaşamak zor geliyor bana , yaşayamıyorum . Bir denesemmi acaba bile demiyerek sendeki olan senli olan halimi hayal ediyorum . Ne yazıkki , bitmesi lazım bunu biliyorum .

Sevgiyi sende gördüm , sende yaşadım . Aşk'ın en güzel olanını sana borçluyum . Sen , senli olan beni yaşattın . O yüreğin yokmu o yüreğin ..............

Ahhh ahhh ,

Sendeki Yüreğe Kurban ................

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına ( DnL )

[ses]http://www.freewebtown.com/firarifirtina/Cafe%20Anatolia%20-%20Track%205.mp3[/ses]
Müzikle beraber çok hoş oldu fırtınam, yüreğine sağlık ..

Sevgiyle ..
Sessizliği müzikle tamamlamak istedim . O sessizliğimin dışa vuran yüzüdür .

Sağolasın güzelim ...

Sevg ...
ahhhh ahhh diyorumm....

Harikasın güzel yürekli....herşeyi anlatmışsın belkide bazılarını ama harika olmuşş Sonsuz teşekür ediyorumm...

Sevgilerimle...
Canımsın , ahhh lar bize göre , çeker dururuz işte ...

Sevg ...
Yüreğinize sağlık gerçekten çok hoş bir yazı teşekkürler
Teşekkürler gök tanesi ......

Sevg ...
Yüreğine Sağlık Abim Müzik ile Beraber mükemmel olmuş Yine...
Sağolasın canımsın .....

Sevg ...
Yüreğine Sağlık Fırtına Her Ne Kadar Burda Olmasan da Şimdi Ben İnanıyorum ki Geri Geleceksin ...