:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendi Halinde Bir Aşığım ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Kendi Halinde Bir Aşığım ...

Söz vermişdim kendime , mürekkebim bitene kadar yazacağım . İnat etme işte , hem seni , senle olan tüm günleri , hemde bendeki bu yüreği . Yazacağım dedim yazdım . Olur ya belki bir gün birileri okurda , vayy bee adama bak der . Demesine desinde , keşke bunu anlayarak dese . Ne de mutlu olurum .

Gecelerle başladı hayatım , gecelerle devam ededurdu , gecelerlede bitsin isteyişim ondandır . Her efkara gelişimde geceyi hissetmem de ondandır . Hani talih kuşu belki yanlış konarda azrail efendiyi gece bana gönderir umuduyla . O da olmadı . Azrailin geleceği yok , oysa ona haberde göndermişdim . Yalnızlığım gecelerde gece olanda devam etti durdu . Kendi haline bir aşık misali , bende durmadan yazdım , yazdım ha bire çizdim . Mutluluğun resmini yapmaya karar verdiğimde yaşım 14 dü . Çok güldüler bana ama bu hoşumada gitti valla . 17 yaşlarında şiirlerim okunur , yazılarım sevilir oldu . Belkide ben öyle hissettim . Olsun canım oda güzeldi .

Derken birini sevdim . Ahhh ahhh ... Acaba bu yazıyı burda bitirsemmi diye düşünüyorum . Çünkü sevdiğim içime dert oldu , yüreğime dert oldu . Çok ahh lar çekdim , vahh lar usandı benden .

Evet evet derken birini sevdim , onu öyle sevmişimki , kokusuna saçlarına gözlerine doyamıyordum . Onun adına şiirler yazıp , o okuyormuş gibi yapıp defalarca kendime okuyordum . Sonrada beğendiğimde ona okutup işin zevkine varıyordum . O da beni seviyordu , hatta Allahına kadar valla . Yaşım 23 olduğunda ciddi ciddi düşünmeye başladım evliliği , nişan , kına gecesi vs ... vayyy anam vayy . Nede güzel hayeller . Yaşayamadım ..

Yaşayamadım , çünkü o bir melek oldu , kaderinde bu varmış dedik , kader dedik , nasip dedik ağladık ama ne fayda , sızladık ama ne fayda . Onun bir kaç eşyasına el koymak zorunda kaldım , şimdilerde onlarla avunur , onlarla yaşar oldum .

Yeter artık , yazamıyorum artık ..........

Müsadenizle ..........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına ( DnL )
çok güzel hüzünlendim ..hatta hüzünlenmek yetmedi gözlerim yaşardı ne mutlu size diyeceğim ama onsuz mutsuzluk mu olur ..yüreği güzel insan bir gün kavuşursunuz o sonsuz sevdiğinize....
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendi Halinde Bir Aşığım ...

Söz vermişdim kendime , mürekkebim bitene kadar yazacağım . İnat etme işte , hem seni , senle olan tüm günleri , hemde bendeki bu yüreği . Yazacağım dedim yazdım . Olur ya belki bir gün birileri okurda , vayy bee adama bak der . Demesine desinde , keşke bunu anlayarak dese . Ne de mutlu olurum .

Gecelerle başladı hayatım , gecelerle devam ededurdu , gecelerlede bitsin isteyişim ondandır . Her efkara gelişimde geceyi hissetmem de ondandır . Hani talih kuşu belki yanlış konarda azrail efendiyi gece bana gönderir umuduyla . O da olmadı . Azrailin geleceği yok , oysa ona haberde göndermişdim . Yalnızlığım gecelerde gece olanda devam etti durdu . Kendi haline bir aşık misali , bende durmadan yazdım , yazdım ha bire çizdim . Mutluluğun resmini yapmaya karar verdiğimde yaşım 14 dü . Çok güldüler bana ama bu hoşumada gitti valla . 17 yaşlarında şiirlerim okunur , yazılarım sevilir oldu . Belkide ben öyle hissettim . Olsun canım oda güzeldi .

Derken birini sevdim . Ahhh ahhh ... Acaba bu yazıyı burda bitirsemmi diye düşünüyorum . Çünkü sevdiğim içime dert oldu , yüreğime dert oldu . Çok ahh lar çekdim , vahh lar usandı benden .

Evet evet derken birini sevdim , onu öyle sevmişimki , kokusuna saçlarına gözlerine doyamıyordum . Onun adına şiirler yazıp , o okuyormuş gibi yapıp defalarca kendime okuyordum . Sonrada beğendiğimde ona okutup işin zevkine varıyordum . O da beni seviyordu , hatta Allahına kadar valla . Yaşım 23 olduğunda ciddi ciddi düşünmeye başladım evliliği , nişan , kına gecesi vs ... vayyy anam vayy . Nede güzel hayeller . Yaşayamadım ..

Yaşayamadım , çünkü o bir melek oldu , kaderinde bu varmış dedik , kader dedik , nasip dedik ağladık ama ne fayda , sızladık ama ne fayda . Onun bir kaç eşyasına el koymak zorunda kaldım , şimdilerde onlarla avunur , onlarla yaşar oldum .

Yeter artık , yazamıyorum artık ..........

Müsadenizle ..........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına ( DnL )

Efkar hüzün var her satırda gecenin yüregin hüznü efkarı var....
"Harikaydı" Her satırı hüzünle işlendi yüregime bu gecenin efkarıı,karanlıgı...
Ve sonsuzlukta olan o yar hüzünün efkarın olan o yar seni izliyo ve senin gelecegin günü bekliyo..
O güzel yürek aydınlık olsun....

Sevgilerimle....
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel hüzünlendim ..hatta hüzünlenmek yetmedi gözlerim yaşardı ne mutlu size diyeceğim ama onsuz mutsuzluk mu olur ..yüreği güzel insan bir gün kavuşursunuz o sonsuz sevdiğinize....

Hikaye uzun ve derin ............

Bu kadarı özeti bile değil ama dile gelmiyor , kaleme alınmıyor diğer yüzü ....

Sevg ...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Efkar hüzün var her satırda gecenin yüregin hüznü efkarı var....
"Harikaydı" Her satırı hüzünle işlendi yüregime bu gecenin efkarıı,karanlıgı...
Ve sonsuzlukta olan o yar hüzünün efkarın olan o yar seni izliyo ve senin gelecegin günü bekliyo..
O güzel yürek aydınlık olsun....

Sevgilerimle....

O'na kavuşmak ölümdür ben için .

Ben yinede hazırım ................

Sevg ...
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hikaye uzun ve derin ............

Bu kadarı özeti bile değil ama dile gelmiyor , kaleme alınmıyor diğer yüzü ....

Sevg ...
uzunluğa gerek yok bu kadarı bile hissettiriyor derinliği....
Yaşamın kıyısı , belkide durulacak bir liman .............

Sevg ...
aklım almıyor böle bir yürek böle bir sevda yok bu yürek durmaz....
Bu yürek zor olan sevdalarda ...............

Sevg ...
aynen..şimdi daha iyi anlıyorum ...
Sayfalar: 1 2