:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: slm lütfen 2 dakika bakın.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba ben delikanli_yurek isimli üyenin arkadaşıyım kendisi bana msnde 3 gün banlanma cezası aldığını ve bu nedenle onunla beraber banlanan bir kişinin aldıkları karara göre bir daha siiiteye girmeyeceklerini söylediler bu nedenle onun hakkında yani açtığı konulara yorum yazılmamasını rica etti onunla iletişime geçmek isteyenlerin msn adresini bulabilecekleri kişiler şunlarmışConfusedoyle Ekim Rüzqarı Pembe ve hayal-et isimli üyeden msn adresi alabileceklerini söyledi ha birde morcivet ve canatta var.saygılarımla.
Abı Sonunda adama kafayıda yedırttınız he Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeme ßizi Ya.. Wink

http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/itiraf-ediyorum-banlandim-56280.html?t=56280

Bu ne Peki ?

Bu daha önce banlandığını sanarak bu nickle üye olmuş banlanmadığını anlayınca bana devretti yamin ederim doğru söylediklerim kendisi bugün banlandığını açıkladı.
Hüseyin şuanda saçmaladığının farkındamısın ???

5 yaşındaki çocuk bile bunun sen olduğunu bilir...

Konuşuyosun madem başkası gibi bari konuşma şeklini değiştir bizde yiyelim dimi...
Sen şimdi beni hakan oduğuma inanmadınmı hani ispatı.
sevdaliyurek_52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu daha önce banlandığını sanarak bu nickle üye olmuş banlanmadığını anlayınca bana devretti yamin ederim doğru söylediklerim kendisi bugün banlandığını açıkladı.

ei o zmn selam söylersin Big Grin
eyıde bızz o adamın msn sını napalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bende 10 tane msn sı var hepsıde engellı DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
baaş üstüne
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyıde bızz o adamın msn sını napalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bende 10 tane msn sı var hepsıde engellı DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

zaten isim vermedi isteyen dedi.
Sayfalar: 1 2 3