:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: can?n sa?olsun, can?msa yok olsun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Atsam ?u kalbimi, susus ??llere.Sususluktan ?lmez,sensislikten ?l?r.Yazsam ismini,gece g?klere,u?an ku?lar g?rmez,k?r avc?lar g?r?r. Sen bilmezsin g?zelim bendeki yerini.Da?lar kadar b?y?k, denizler kadar derin.Evrene s??maz,g?ne? k???k kal?r.Sonsuzlu?a ta?ar bendeki yerin. Ama sen beni hala,duymazs?n g?zelim.Ama sen beni hala ,g?rmezsin g?zelim.Ama sen beni hala,sevmezsin g?zelim.O can?n sa?olsun,can?msa yok olsun. Y?ksam ?u da?lar?,d?nse g?llere.Bal?k olsan y?zmezsin,bo?ulursun.Ko?sam pe?inden ka?ar,melek olsam sevmezsin,?eytan olursun. Sen bilmezsin g?zelim,bendeki yerini.da?lar kadar b?y?k,denizler kadar derin.Evrene s??maz,g?ne? k???k kal?r.Sonsuzlu?a ta?ar bendeki yerin. Ama sen beni hala,duymazs?n g?zelim.Ama sen beni hala,g?rmezsin g?zelim.Ama sen beni hala,sevmezsin g?zelim.O can?n sa?olsun,can?msa yok olsun
yüreğine sağlık dostum Wink
Helal olsun ?ok g?zel Wink
tazahürat istemez rep verin yeter Big Grin
tazahürat mı tez-avrat mı Big GrinBig Grin
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tazah?rat m? tez-avrat m? Big GrinBig Grin

yaf anla iste ha ole ha bole ole yazmisim duzeltemde rezil olmayak bari Big Grin
nie rezil olasın ki..70 yaşında amcamlar karı isterem die bağırıo tvlerde :p
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie rezil olas?n ki..70 ya??nda amcamlar kar? isterem die ba??r?o tvlerde :p

sonunda ole olacak senin bole giderse zuhahahahaha Smile
beni hiç tanımıon cesur..ben istiom demem hiç bi yerde..çünkü istediğimi hep almışımdır Big Grin
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni hi? tan?m?on cesur..ben istiom demem hi? bi yerde..??nk? istedi?imi hep alm???md?r Big Grin

bu nedemek lemm yani aksam hazirlan istemeye mi gelcez dion bana :S Big Grin Big Grin
Sayfalar: 1 2