:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: O Yagmur Taneleri...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
O YAGMUR TANELERİ....

..Bak yine yagmur yagıyo bak benim senden gidişime gök aglıyo gök aglıyo sevdalım...Ben aglamışım neye fayda ki gök aglıyo bu sevdaya gök aglıyo Ahh yarim senden ayrılmak öyle zor ki dayanamıyorum her mesajına bi cevap vermek isterken suskunlukla kalmak öyle acı ki sevdalım öyle acı ki....

Yagmur yagıyo aklıma yanıma ilk gelişin geliyo gözlerime gözlerinin degdi o an geliyo sırılsıklam oldugumuz o yagmur hep seni getiriyo bana yagmur bu kez mutluluktan degil hüzünden ayrılıktan dahada şiddetle vuruyo cama yagmurun cama her vuruşu içimdeki sensizligi gözyaşlarımı biraz daha kanatıyo yarim acıyo yüregim yüregim gözlerimdeki yaşlarla kan olup akıyo...

Biliyorum ki biz imkanzdık hep imkansız kalıcagız ve şunu biliyorum ki sevdalım sen sevdandan son nefesine kadar vazgeçmiceksin biliyorum ki kimse kimse senin gibi sevemiyecek beni hep bekliceksin hep aşmaya çalışıcaksın o engelleri o imkansızlıgı hiç yorulmadan seninle ayrılmak yarim sensizlik öyle zor ki ahh yarim bak yagmur yagıyo dışarda o yagmur taneleri bizim için cama her vuruşunda benim yüregim kanıyo sevdalım...

Bak o yagmur taneleri bizim için sevdalım o yagmur taneleri bizim imkansızlıgımıza ayrılıgımıza aglıyo...Ahhh yarim sevdalım ayrı kalmak ne zormuş sevdalım ne zormuş sensin kalmak ne zormuş...

O yagmur tanelerinde biz varız sevdalım...Cama,topraga her vuruşunda yagmur taneleri acıtıyo içimi acıtıyo yarim....O yagmur taneleri bizim..

21.03.2008
Cuma
ÇiLeK HiLaL
o yağmur taneleri benle beraber sana ağlıyoruz..
o yağmur taneleri ki sensiz dolaştığım sokaklarda
tek ıslanıyorum..tek tek damlalar yüzüme vurup kalbime akıyor...
güzel kardeşim emeğine güzel yüreğine sağlık...Smile
ellerini havaya aç meleğim...
tüm yağmur damlalarını tutmaya calış
bir gün sana gelirsem o yağmur taneleriyle gelirim
tıpkı yağmurlu bi havada gidişim gibi....

yüreğine sağlık hilal...
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o yağmur taneleri benle beraber sana ağlıyoruz..
o yağmur taneleri ki sensiz dolaştığım sokaklarda
tek ıslanıyorum..tek tek damlalar yüzüme vurup kalbime akıyor...
güzel kardeşim emeğine güzel yüreğine sağlık...Smile

Canım ablam benim sagoll..O güzelim yüregini kimse inciltmesin o yagmurlar sana sevdiklerini getirsin hep ablacımm:k:
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ellerini havaya aç meleğim...
tüm yağmur damlalarını tutmaya calış
bir gün sana gelirsem o yağmur taneleriyle gelirim
tıpkı yağmurlu bi havada gidişim gibi....

yüreğine sağlık hilal...

Açtım ellerimi o masmavi gökyüzüne maviye sevdalım..
Her yagmur tanesi yüregimle tutuyorum
Ben her yagmurda o yagmur taneleri yüregimle benligimle tutuyorum...

Sagol begenmene sevindim mehmet...Yüreginden mutluluk eksilmesin...