:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşk Üzerine Sohbet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Aşk Üzerine Sohbet ............

Lütfen konu dışına çıkılmadan , sadece ve sadece aşk'ı , sevgiyi ve onların birlikde varettiği saygıyı konuşalım burda . Sohbet i alem olsun . Aşkınızı , sevginizi ve varolan yüreğinizi dökün buraya .

Şimdilik Kolay gelsin diyorum ..........

Sevg ...

yalnz2bj7.png

Seni Seviyor Olmak Bile Güzel ,
Sen Bunu Bilme
Bilmeni İstemiyorum ........................

Sevg ...
Aslında çekilen aşk acıları vardır , ayrılıklar . Sonrasında ağlamlar ve hüzun .

Anlatın be kardeşim içinizdekileri . Gözyaşları gizlenemez , gizleyemessiniz .....

Sevg ...
Ask.Vardır..ımkansızı ıster...BıLe bıLe atese atarsın kendını.olmayacagını bıldıgın halde ısrarLa umutLa BekLErsın ıstersın.. ama ne Istedıgın oLur ne bekledıgın geLır...

BekLedıgınLE KaLırsın..GözYasınLa..Gıden Gıtmıstır BasKa askLara Sen AKLırsın..Tuttugun YasınLa...SmileSmileSmile
Aşk vardır , imkansız değildir . Onu imkansız kılan ise aşıklardır ....

Sevg ...
aşkta önce saygı vardır bence sonrada sevgi hiç kimse mükemmel değildir önemli bu yüzdende karşındaki insanın görüşlrine de saygı duyman gerekir imkansız değildir bence aşk önemli olan kavuşamsanız bile onu sevmektir ve ona bunu hissettirmektir
Yani ,

Saygı şart , sonrasında sevgi şart ...

Sevg ...
Sohbetinizde çok koyuymuş .....

Eeee konu aşk olursa , sohbet zor olur . Sevenler nerde ? Bilinmez . Kapsama alanı dışında sanırım ulaşılamıyorlar .

Sevg ...
a.ş.k
acıyı şikayetsiz kabullenmek...
aşk vardır ...aşk'ı yaşatmakta aşıkların elinde olduğuna inanıyorum..
fazla söze gerek yok...
Fazla söze çok gerek var aslında .

Her aşk aşkmıdır ?
Yada her sevgi , sevgimidir ?

.....
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11