:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çocukluğumu istiyorum ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Senli dünlerimizi kapatmak istiyorum artık, yeni sevdalarla bir olmak yaşamak istiyorum gönlümce, hatıraları silip yeniden doğmak istiyorum bu yeryüzünde…

Olabilir mi böyle;

Yaşanan o dünlerimi silebilir miyim, hayallerden uzak kalabilir miyim, sensiz yaşayabilirmiyim… İşte bu sorular beni günlerce terettüt de bırakan zalimce sorular, artık bu sorularla yaşamak istemiyorum, düşlerimde seni eski sevdalıyı anmak istemiyorum yüreğimde…

Çocukluğuma dönmek istiyorum ve rüyalarıma, hülya dolu o rüyalarıma…
Koşmak istiyorum delicesine, kırlarda yuvarlanmak doyasıya yeniden tutunmak istiyorum sevdaya…

Vefadan uzak, gönül’e yakın sevda ile ortaklaşarak tekrar hayata bağlanmak istiyorum…

Çok mu şey diliyorum ki,

Sadece zalimliklerden uzak bir hayat istiyorum yani ben çocukluğumu istiyorum… Dünleri arkada bırakarak yarınlara yelken açıp apansız yaşamak istiyorum doyasıya yeryüzünü…

Artık inanmak istiyorum, doğan yeni bir güneşle tekrardan yaşlanmak istiyorum bu hayatta…

Yeter ki acı olmasın, yaralar hele benden uzakta dursun, sevinçler benle dost, aşklar arkadaş olsun yüreğimde… Tek istediğim budur sadece…

Soruyorum da şimdi; Düşlerimi, hayallerimi, hatıralarımı unutabilir miyim...

Tekrardan tat katabilir miyim canıma, yaşayabilir miyim dünsüz, hayallerden uzak yaşanabilir mi, of yüreğim anlıyorum seni…

Alışkanlık yapmış o kalbine, düşlerinle yaşamışsın sen, hayallerine tutunmuşsun, dünlerin ile yaşama tekrardan bağlanmışsın sen…

Yeter!
İnan yeter, istemiyorum artık ben çocukluğumu istiyorum, günahsız o temiz ruhlu benliğime kavuşmak, yeniden doğmak istiyorum…

Ağlamak olmayacak bu yeni hayatımda, sahtelik hiç olmayacak, hayırsızlığın sözü hiç anılmayacak olan bir gerçeklik istiyorum…

Çok mu şey istiyorum. “ Olmayacak duaya amin mi diyorum yoksa “

Ama ben gerçekten çocukluğumu istiyorum, gönlümce yaşamak istiyorum hayatı…

Olabilir mi!

Yine mi hayaller deryasında yüzüyorum yoksa, hayallerden uzak kalmak istiyorum, Eski benliğimi yaşatmak istiyorum sadece...

Çocukluğumu istiyorum…

€zBeRimSin
17 Mart 2008
01:33
Dünlerin ile yaşama tekrardan bağlanmışsın sen…

Sorduğun sorulara senden bi karşılık Smile

Yüreğine sağlık..Herşeyin gönlünce olması dileğiyle..
Hem yazıyorum hem karşılık veriyorum işte ne yapayım Smile

Teşekkür ederim, gözlerin dert görmesin emi ..

Sevgiyle Kal ..
Çocukluğumu istiyorum… (:
İçimdeki büyümeyen çogugu tüm bedenin sarmasını istiyorum
Çocuklugumu o küçük ellerimi istiyorum
Küçük tertemiz bu hayattın gerçeklerinden habersiz olan yüregimi..
Ben küçük elleri olan minicik yüregi olan tertemiz yürekli çocuklugumu istiyorumm...

Teşekürler çook güzeldi her zaman ki gibi:A:
Yüregin tüm dertlerden uzak olsun..
Güzel dileğin için teşekkür ederim çilek ..
gerçekten çok güzel ve etkileyici bir yazı olmuş.herkesin kendinden bulabileceği birşeyler var.teşekkürler,yüreğine sağlık...
çoçukluğuna geri dönde öpüp öpüp bitereyim seni canım benim Smile ablasının bitanesi
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çocukluğumu istiyorum… (:
Cok $ey iStioRSun Big GrinBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok $ey iStioRSun Big GrinBig Grin

:tey::tey::tey::tey::tey:
Sayfalar: 1 2