:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Son Kez Sevdam....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
romantik116mf.jpg

SON KEZ SEVDAM

Sevdam sana son kez dokundum son kez baktım sana sensizligin hükmü giyiyorum ben bu gece sensizlige kanat çırpıyorum bilerek isteyerek ama bu istek yüregimden degil mecburiyetten sevdam sensizlik ölümdür derdim ya sana ölüm sevdam ölüm sensizlik ben sensizlikte ölüyüm sevdam....

Sen sana son kez baktıgımı bilmeden gülüyosun bense bense sahte bi maske takmışım yüzüme oynuyorum gülüyorum sahte maskemle ...İçim içimse öyle çok acıyo ki kanıyo içim yüregim kanıyo sevdam yüregim...

Kolay mı sevdam kolay mı bile bile sensizligi kabullenmek bile bile senden gitmek bile öldürmem kendimi kolay mı?
Ahh sevdam sana bakmaya dokunmaya o gülüşüne doyamıyorum doyamadım daha geçirilicek nede güzel günlerimiz vardı halbu ki bizim ...Ama ama sensizlige mahkum ettiler beni sevdam ben senden habersiz gidiyorum beni vefasız insafsız bilde unut diyee ama sevdam ben vefasz degilim seni öyle sevdim ki sevdam sensizlikle ölüyorum ben....

Son kez bakıyorum gözlerine son kez tutuyorum sımsıcak huzur veren ellerini son kez sevdam son kez...Sensizlige gidiyorum sana son kez doyamadıgım sana son kez bakıyorum sevdam.....

ÇiLeK HiLaL
yinede4ztfj1zi1.gif
Yüreğine sağlık Hilal güzel bi yazı olmuş...Smile
Sagol canım begenmene sevindim..yüreginden sevgi hiç eksilmesin..

Sevgiyle kal..