:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Saçma Bir Resim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
snapshot1qt5.png

Eğer Resimde Olduğu Gibi Elinizdeki Kumandaya Bastığınızda Karşınıza Resimdeki Kız Çıksaydı Ne Tepki Verirdiniz.

blue_belial

strıptız yaptırırdım. sonrası malum...

baska seyler yapardım dıyenler ya erkek degıldır, ya yalancıdır, ya da Big Grin fatıh urektır
Abi ne yaaa bu koptum.:tey:
kahve yaptirip faLima baktirirdim Smile
:tey:Fala inanma falsızda kalma pembe.:tey:
EYVAH EYVAH DÜŞÜNEMİYORUM YANİ KUMANDAYA KAÇ TANE YEDEK PİL ALIRIM:d

blue_belial

bu arada konuyu gordumde aklıma geldı.
1 hafta dır cekmecenın ustende duran, gecen pazar yere dusupte once gazi, sonra şehid dusen tv kumandama rahmet dılıyorum. Sad senı ozlıcem.
40 gun boyunca yasını tutucam, yerıne bıtane daha kumanda almıcam 40 gun boyunca. (hem zugurtum bu sıralar Big Grin )
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada konuyu gordumde aklıma geldı.
1 hafta dır cekmecenın ustende duran, gecen pazar yere dusupte once gazi, sonra şehid dusen tv kumandama rahmet dılıyorum. Sad senı ozlıcem.
40 gun boyunca yasını tutucam, yerıne bıtane daha kumanda almıcam 40 gun boyunca. (hem zugurtum bu sıralar Big Grin )

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildimSadzürt):yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:strıptız yaptırırdım. sonrası malum...

baska seyler yapardım dıyenler ya erkek degıldır, ya yalancıdır, ya da Big Grin fatıh urektır

Big GrinBig Grin
Aynen Bende öLE yabardım Big Grin
ehuehuehueh Big Grin

coskun kardes baska bı sey yapmasın kı sen zaten butun aklın fıkrın orda
Sayfalar: 1 2