:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ey Yar..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
424941s2l64wk1x5ad9.jpg

Ey yar....

Duy sesimi,duy bu sessiz çıglıklarımı,isyanlarımı ömrümü adadıgım yar sen ömrümü almadın benden sadece beni benden aldın yar.Gülüşümü,hüznümü,umudumu aldın beni ben yapan mutluluklarımı aldın yar..
Yar dedim sana , ömrüm dedim.Ama biliyormusun yar degmezmiş degmezmişsin böyle tutkulu sevdaya,böylesini hiç yaşamamış sen sevgiye layık degilmişsin geç anladım yar..hemde çok geç anladım

Ey Yar....

Duy isyanımı,duy sana bedualarımı ,duy ki başkalarına yapma duy ki yürek varsa biraz sendekanasın o yürek.sen sevgisiz,ruhsuzsun yar,sen sevdayı oyuncak yapansın yar..Sevgiyle oyun oynayansın .
Gurur ,sevmek,gözyaşı,mutlulluk,umut etmek nedir bilirmisin?Yar sen bilemezsin yar sen sadece oynamayı bilirsin...

Bak hala yar diyorum ,sevgimden degil insanlıgına saygımdandır yar...

Ey Yar....dilerim allahımdan senin oynadıgın benim yüregimdi ama bigün senin o yüreginlede oynasınlar..
Haydi yar sen yoluna ben yoluma...

Eyvallah yar...

11.03.2008

HiLaL ÇiLeK
ellerine saglık hilalcım! tesekkürler bu guzel ve anlamı buyuk olan paylasımın için! Wink Smile
Cok qsL yasmı$sın..

T$kLer..
Sagol erhancım begenmene sevindim Smile
Begenmene sevindim büşracım... Herşey yüreklerinzice olsunSmile
Ey Yar....dilerim allahımdan senin oynadıgın benim yüregimdi ama bigün senin o yüreginlede oynasınlar..
Haydi yar sen yoluna ben yoluma...

Eyvallah yar...

Tşkler ÇiLeK güzel bi yazıydı...
Sagol canım benimmSmile
Oyy Oy kurban olurum ben sana eyvallahta dermiş teşekkürler canım bu güzel yazı için.. Smile.
Ben sana kurban olurum..
Ben teşekür ederim kalbim hayatımda oldugun için..

Seni seviyorum herşeyim..
Bende seni seviyorum hayır sen olma ben olurum sana kurban Smile
İkimizde olmayalım..
Nasılsa ikimizde birbirimize tutsagız yaşalım her anımızı güzel güzel...(:
Sayfalar: 1 2