:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dedektif kadar zeki misin ????
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
amerikada iki dedektif var
ikisi de çok zeki ama halk a kişinin daha zekiolduğunu soyluyor
tabi bu b dedektifinin hiç hoşuna gitmiyor ve kendnin daha ii olduğunu savunuyor
tabi halk buna inanmıyor
birgun intihar ediyor
ve bıraktığı not
'madem a dedektifi benden daha zeki bu ipe kendimi nasıl astığımı bulsun diyor'

adamın asılı olduğu odada duvarda bir resim tablosu var tam asılı olduğu bolgenin altında da ıslaklık ve saman parçaları var sizce bu dedektif
kendini ipe nasıl astı kolay gelsin
buz kutlesinin uzerine çıkıp asmıstır kendını buzda erımıs ve orayı ıslatmıstır ..
aynen bende onu cicektim benden önce davrandın.biliodum bu soruyu fakat saman nerden geldi yaw??
aynen bende onu dicektim benden önce davrandın.biliodum bu soruyu fakat saman nerden geldi yaw??
EVET SAMANI NE YAPACAKSIN?? HADİ SU ÖYLE GELDİ:d
valla bende çözemedim orasını sadece soru çözebilicek kadar zekiyim herhalde :yikildim:
_tutsak_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EVET SAMANI NE YAPACAKSIN?? HADİ SU ÖYLE GELDİ:d
nasıl ne yapacam ...madem bişe yapılmayacak nie soruyonSmile
cihan_ts.61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasıl ne yapacam ...madem bişe yapılmayacak nie soruyonSmile
tablo saman ıslaklık. hepsinin bir nedeni var
hadi biraz daha düşünün:tey:
ya gelmedi aklıma ne bileyim...burdan da anlaşılacağı gibi dedektif kadar zeki değilimSmile
yha belkide şaşırtmak için koydu samanı filann hedeff şaşırtma gibi doğrumu?????????:S
Sayfalar: 1 2 3