:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu tiplere kıl oluyorm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Her hangi bi teklif birine sunulur ama karşı taraf red cvbı alınca küplere biner neden kardeşim alla alla HAYIR da bi cvp neden gerçek yüzünü ssonradan gösteriyosun adam olsana taaaa en başta.........AngryAngryAngry
Haklısın kardeşim hayırda bir cevap olumlu karşılamaya mecbur.
he ya ßide Küfür ederLer FeLAn öyle KızLara Uyuz oLuyorum bende Big Grin
aynen katılıyorum sana istenmek kadar reddedilmekte bi sonuç..illaki kabul görecek diye bişey olamaz...
YA allahın acizleri işte ben de küfür ederim nolmuş Big Grin delikanlılık pantolon giymeyle olmuyo işte ama anlatamazsın ki bazılarına
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he ya ßide Küfür ederLer FeLAn öyle KızLara Uyuz oLuyorum bende Big Grin

Hayatımda tanıdığım en matarx adamsın ha.
valla o dedıgıne katılıyorum kendılerıne yedıremedıklerınden heraldeBig Grin
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayatımda tanıdığım en matarx adamsın ha.

eyw. Ama Tanıyonmu beni Big Grin
iStersen Tanı$abiLiriz Tongue
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA allahın acizleri işte ben de küfür ederim nolmuş Big Grin delikanlılık pantolon giymeyle olmuyo işte ama anlatamazsın ki bazılarına

canım kardeşim sakin olhayır cevaptır senin cevabına itaat etmeye mecbur sadece sen değil kim olursa olsun kimin cevabı hayır olursa itaat etmesi şart.
Red edilmekte sonucta bi cvptır anlayan anlıoda anlamayanlarda böle can sıkıo işte fasa fiso bunlar boşveeer takmaya bile değmesWink
Sayfalar: 1 2