:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gözlerin Hasretimdi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
06eyesbn5.jpg

Gözlerin hasretimdi...

Gittin sanma gidemedim,unuttun deme unutamadın sevdigim o gözlerin o gözlerindi beni benden alan şimdi o gözlere hasret kaldım..ellerimle dokundugum o güzel yüzüne hasretim..ruhumu verdim ben sana yüregimi verdim sevdamı dilime degil yüregime yazdım yüregimin her sayfasında sen varsın,sayfalarca yüregim sayfalarında gözlerin var gözlerimin içine çizdim ben seni yüregime hapsettim sorular nedenler yok sen varsın yaa ne zaman sana baksam uzaklara bilinmez rüyalar dalıp hep gittim gözlerine baktıgımda ayna gibiydin kendimi hırçınlıklıklarımı,asiligi gördüm....sensizlik yüregime satır satır işlemişken sen yine beni sensiz bırakıyosun gözlerin hasretim sevdan yüregim sensizliligi yine ince ince işiliyorum yüregime ben hasret kalıyorum sana gözlerine yüregine hasret kalıyorum.....

Ben seni gözlerini yüregini sevgini istiyorum sadece,eger yine sensiz kalıcamsa son kez bakıyım anlam dolu gözlerine gözlerinde hapsoldugum o şarkı hep dilimde hep yüregimde"Gözlerime Çizdim Seni"...Hasretim gözlerine sana hasretim....

Gidiyosun ya sen unuturum mu sanıyosun o gözlerini hasretim olan gözlerini unuturum mu sanıyosun sensizlikte işledim ben yüregime seni ben ince ince işledim yüregime seni narince incilmeden işledim kazıdım yüregime adını kazıdım gözlerini gözlerime ben seni degil sensizligide seviyorum .....

"Gözlerime Çizdim Seni"

Kazıdım gözlerini gözlerime açamıyorum gözlerimii korkuyorum sensiz kalmaktan korkuyorum sensizlikten kayboltan korkuyorum,kazıdım gözlerini gözlerime işledim yüregime ince ince seni....Gözlerin hasretimdi yine hasretim hasretim gözlerin.....

ÇiLeK HiLaL

29.02.2008
Saat:23.06

[yt]LGCCN3T-XdU [/yt]
Herşeyi sildim şu gönlümden bir seni silemedim...
teşekürler çilek....