:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen.......(tükenişim Resmi Gözyaşlarim)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
boogschutterfp1.gif

Yürek aglarmış gözden önce,benim yüregim agladı ilk önce sensizligee...seni sakladıgım bu yürek agladı ilk öncee,sonra gözlerimden birerbirer yaşlar döküldü...

Ama yüregimde bi mutluluk var çünkü orda sen varsın nefes alıyosun her nefes alışında ben hayatta kalıyorum...

Sen,hayatımın anlamısın
Sen,her yeni güne dogan güneşimsin
Sen,yüregimde sakladıgımsın
Sen,benim ilk sevdamsın
Sen,ismini yüregime kazıdıgımsın
Sen,anlatılmazımsın
Sen,vazgeçilmezim
Sen,sonsuzum
Sen,umuttugum,mutlulugum,hüzünüm
Sen,gülen gözlerim
Sen ,,,,Sen,,,,,,Sen benim vazgeçilmezim hayatımın anlamı yüregimdeki en güzel sevdasın güzel yüreklim...
Sen ilk gözagrım..
Sen yıldızlardan kopup gelen
Sen dualarımsın
Sen sonsuzumm...sensin herşeyim

Sen ki bu hayattaki tek anlamlıı buldugum şey
Sen ki rüyalarımın prensi..
Sen ki YÜREGİMSİN ...
Sen ki güzel yüreklimsin.

Bu yüregim senin ugruna ne çekerse çeksin razıyım içimdeki sensin çünkü içimdeki o güzellik sensin ben her türlü acıya razıyımm......
m30.gif[SIZE=2] m30.gif m30.gifm30.gif m30.gif m30.gif[/SIZE]
ÇiLeK HiLaL
Tükenişimin Resmi..

Tükenişim resmi aslında bu gözyaşları sensizlige veda edişimin resmi hüzün dolu sözlerimin nedeni isyanım kendime sensizlige....Artık neyin neden oldugunu bilmiyorum hesaplar sorular dönüşler için geç kaldım ben ,ben artık sonsuzlugun tükenişin resmiyim......

Tükenmek bitmek yorulmak ve gitmek benim resmim gitmem gerek ne yüregim ne bedenim nede ruhumun sabrı kaldı tükendim bittim ben....

Gözyaşlarımdan kan damlıyo bu tükenişimin resmi gözlerimdeki berrak akan o yaşlar artık kan olup süzülüyo gözlerimden tükendim tükettim gözyaşlarımı....

Ne bi ses ne bi yol arıyorum tükenişime kimseye suçlusun demiyorum benim yüregim suçlu sevdigi için,deger verdigi için ömrüme ömür katanı yanlış seçtigim için ben suçluyum tükenişim resmi yüregim parparamparça olmuş yüregim tükenişim resmi gözyaşlarım kan kan süzülen bu yaşlar tükenişim resmii.....

ÇiLeK HiLaL
rose2.gif

Ne sevgi fırtınaları atlattı bu yürekk,bunuda atlatır elbett..
Senide unuturr bu yürekk,sen kendini vazgeçilmez mi? zannettin senide geçmişte bırakıcak bu yürek...
Ç ünkü sen bu yüregin hiç haketmedin şimdi seni geçmişlimdeki karanlıgaa gönderiyor YÜREGİM!!
(ÇİLEK)
017_kids_128.jpg

Gelirken!!senden sadece sevgini istemiştim.Sen hayatıma geldigin gün sevginle gelmiştin bana.. Her aşkta bi ayrılık olurmuş,ikiside sevsede ayrılık varmış her aşktta,her sevgide..

Kimse istemezz ayrılıgı ama kaderde varsa ayrılık elden ne gelir ki!!Bizde ayrıldık işte kaderim kaderimiz bize yaptıgı oyunun içinde bizde yok olmıcaz dimi..

Gelirken;getirdigin sevgiyi,götüremedin benden içimde bıraktın o sevgiyi..
Sen gittin ama sevgin gitmedi bendenn..

Ayrılırken sadece bedenlerimiz ayrıldı bibirinden ruhlarımızz hepp birlikteydii....

Hadi şimdi götüremedin sevgini almaya gel ve gitmeee..

"HADİ ŞİMDİ GELL"
(ÇİLEK
Gitmelerr keşkee herkezin dedigin kadar basit olsaydı..
Ben senden gittigim an biticekim tükenicektim..
Hani herkez herşeyden çabucak vazgeçebilirdi ben geçemedim..
Senden ne yaptıysam gidemedimm....

Aklım hep gitmek istedi,ama kalbim bunaa hiç izin vermedi.
Senden kaçmak istedikçe sana birazdahaa yaklaştımm..

Gitmeler basitmiş öyle derdi arkana bakmadna gidersin.
Amaa söyledigin gibi olmadı..
Ben senden gidemedimm....

(ÇİLEK
myheartyourhandsbybleedingdesi.jpg

Yaşamışım yaşamamışım neye yarar ki!!kimin umrundayım ki zatennn haa sensizz yaşamışım haa senlee yaşıyım neye yarar ki!!

Sevgiler sahte olmuşken,insanlarr yalan söylerken ben bu şehirde bu sahtelikleirn içinde yaşasam ne ölsem ne!!
Herkez kendi derdine düşmüş,kimse kimsnein umrunda degilll...
Yok olsanda kimse farketmez KAN AGLAA İKİ GÖZÜMM..
sahtelerin içindesin aglaa iki gözümmm...

Yaşaşamışım yaşamamışım be iki gözümm sen KAN AGLAA...

(çilek)

biltx8ay8.png

Bu sensizlik canımı acıttı..yeter artıkk bıktım bu sensizlikten her güne sensiz merhaba demekten dagları yıktı gönlüm ama sen yinede gelemdin..

Yar gidersen eger bidahaa günahalrım boyununaa geceler sensin bi kor koynugumda seni bi an bile unutamam...

Bıktım bu yalnızlıktan bu yalnızlıgı kalbimi bu kadar acıtmasından yoruldum artık....
Sevmek mi?yoksa unutmak mı? kolayyy hangisi kolay söylesene...

Hayat zaten zorr bu snein yoklugunlaa anladım sevmek bu kadarr kolay mı???

Hasretttin herşeyi yıktı ben bile bu hasrette yenik düştüm.....

Hadi gel artık bu sensizlige daha fazlaa dayanamıcam yeni bi günee sensizz merhaba demek istemiyorum artık...

"SENSİZLİK CANIMI ÇOOK ACITIYO"

c1sh.gifi4wd.gifl6ck.gife9bs.gifk4bi.gif
Tek sen varsın bu kalpde...heryerde senin hayalin varr gözlerin,gülüşünn,kokun var bütün odalardaa..

Senin gittigin gün ben yarım kaldım herşey bianlık rüyaydı okadar güzel rüya gördüm ki!!keşke hiç bitmesydi hiç uyanmasaydımm SEN VARSIN BİTANEM..

Kimse senin giib olmıcak olamazda zaten sen benim herşeyimm..

Adın kalbim en derin yerinde sen güldügnde bende gülücemm herşeyimm....

(ÇİLEK)
Çoook güzel bi rüya gördüm...herşey okadar güzeldi ki!!rüyanın içinde kayboldum...
İlk kez bukadar güzel bi rüyaa gördüm hemde çook güzeldii...

Gülüşünü gördüm,anlamlı bakışalrını gördüm en güzel analrı yaşadım mükemmeliign beni büyüledi ve bikezdaha anladım SENİ NEKADAR SEVDİGİMİ...

sadece sana baktım rüya biticekti çünkü bitmesini istemesemde biticekti herşeyim...

Bitmesin en güzel rüyamm bitmesin herşeyimm....

(ÇİLEK)
Geldiginde benden mutlusu yoktu şu hayatta hiç gitmicegini hep benimle benim yanımda olacaını düşünmüştüm ama her geliş gibi gidişin oldugunu unutmuşum işte.....

Geldigin gibi gidiyosun her gidiş bir ölüm benim için...Her

gelişse mutluluk.......

Otobüs kalkıcak birazdan ve sen gidiceksin beni öldürüp gidiceksin işte.....

her gidiş benim için bi "ÖLÜMDÜR"

(ÇİLEK)
Sayfalar: 1 2