:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özür dilerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar hepinizden ayrı ayrı özür dilerim bu gece çok fazla ileri gittim galiba ama ne yapayım kendimi tutamadım kusura bakmayın.
ne dıyon baba sen sevgı ınsana yapmayacagı seyler yaptırır ne kusuru
İleri gitmek değil ama bana soracak olursan boş konular açıyosun can askerim...İçinden geçen her duyguyu pişmanlıklarını o an hissettiklerini buraya konu açarak bişey kazanamazsın kardeşim...

Kendini her zaman suçlamaktan vazgeç bence...Ben kız olsam ve senin beni sevdiğini bilsem bu şekilde bir erkekle çıkmazdım bilmem anlatabildim mi ?

Bu söylediklerimi bi düşün...

Kızlar ne ister güçlü delikanlı adam gibi adam bir erkek isterler...

Her defasında ağlayan kendini suçlayan zayıf birini ne yapsınlar öyle değil mi ?
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İleri gitmek değil ama bana soracak olursan boş konular açıyosun can askerim...İçinden geçen her duyguyu pişmanlıklarını o an hissettiklerini buraya konu açarak bişey kazanamazsın kardeşim...

Kendini her zaman suçlamaktan vazgeç bence...Ben kız olsam ve senin beni sevdiğini bilsem bu şekilde bir erkekle çıkmazdım bilmem anlatabildim mi ?

Bu söylediklerimi bi düşün...

Kızlar ne ister güçlü delikanlı adam gibi adam bir erkek isterler...

Her defasında ağlayan kendini suçlayan zayıf birini ne yapsınlar öyle değil mi ?

bunnları iyi düşün can askerimm ve uygula bence karlı çıkarsınn
aynben KatıLıyoRm k.bkma DelikanLı yrekk
böyle kendini acındırarak arkadaş kazanamazsın kızma ama bana öyle geliyor kimse mükemmel değildir bizde öyle