:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yine ben biliyorum bıktınız ama merak etmeyin uzun bir süre koymayacağım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
snapshot12xj4.png

snapshot16pu4.png
mükemmel çıkmışsın bence hele 2.si süper bu arada niye koymıyacaksın uzun bi süre?
Kişisel resimler bölümünün adı hemen değişsin bence WinkWinkWinkWinkWink

Can askerin foto arşivi olsun ne dersiniz WinkWinkWinkWink
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kişisel resimler bölümünün adı hemen değişsin bence WinkWinkWinkWinkWink

Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kişisel resimler bölümünün adı hemen değişsin bence WinkWinkWinkWinkWink

:tey::tey::tey::tey::tey::yikildim::yikildim::yikildim:
play-5454 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mükemmel çıkmışsın bence hele 2.si süper bu arada niye koymıyacaksın uzun bi süre?

Daha fazla resim koyupta sizi sıkmamak için koymiicam.

Sen varya adamı güldürmek için elinden geleni yapıyorsun.
can askerim : Daha fazla resim koyupta sizi sıkmamak için koymiicam.

Allah razı olsun Allah ne muradın varsa versin kardeşim...bu sözünü unutma Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Paylaşımın için saol,kendi resimlerini bir yerde toparlayıp yenilerini de yine oraya eklersen bence daha iyi olur Wink
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paylaşımın için saol,kendi resimlerini bir yerde toparlayıp yenilerini de yine oraya eklersen bence daha iyi olur Wink

Iste zekı Kadının..HaLı baska oLuyor.....
Sayfalar: 1 2 3