:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Duygusuzun Tutukluluk Yaptigi Bi Gun Pckopat Ve Ben Msndeyiz !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
(13:45):
Bu arada fOrum düzeLdi
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:45):
bana hala yamuk yapio

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:45):
forum pabucu yarim cik disariya oynayalim

(13:46):
fOruma dı$arı Cık diCeene Sen iCeri giR
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!!(13:46):
napim girilmio
(13:46):
Big Grin
gönderiyor:

(Alt+J)
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
ben giremiom bari o ciksin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
Big Grin
(13:47):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:47):
kendi kaybeder
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:47):
kendini benim guzel paylasimlarimdan mahrum edecek Big Grin
(13:47):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:48):
nisanlim su resme deli oluo
(13:48):
nie ki Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:48):
bacaklari acik ya kizin
(13:49):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:50):
duygusuz beni iceri almamakta kararli galiba
(13:50):
Big Grin

tarafından gönderilen D:\Documents and Settings\Administrateur.SWEET-04AA3FCFF\Mes documents\Alınan Dosyalarım\Sezen Aksu - 06 - Vazgeçtim.mp3 dosyasını başarıyla aldınız.

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:51):
diom ben gelemiosam sen gel I Ih
(13:51):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:52):
bak baska bi yontem deniycem acilacakmi acaba
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:52):
Big Grin
(13:52):

Big Grin
senin nickini yazdim googla
duygusuz dio
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:53):
yine acilmadi
(13:53):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:53):
tuh
Big Grin
(13:53):
Big Grin

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:54):
bide cikitamuz yazicam
(13:54):
Big Grin

Şu anda bir titreşim gönderdiniz.

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:55):
yine acilmio
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:55):
carsi atiye karsi ama bide onu yazak
yada sazani
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:56):
carsi atiye duygusuzda bana karsi anlasilan
(13:56):
Big Grin
(13:56):
Link atiim iStioSan
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:56):
at bakim bi
(13:57):
du
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:57):
duramam cabuk
http://www.duygusuz.com/forum/forumdispl....html?f=22
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:57):
ayyy acilmio
Big Grin
cildiracam

Big Grin

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:58):
nie bana fasistlik yapioki bu duygusuz
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:00):
ayyyy sinir krizi gecirecem simdi
(14:00):
Ahhaha
ßende güLme kRizine
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:00):
gulme oyarim valla
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!!(14:02):
nemrudun forumu almio beni
denedim denedim giremiyorum
gel yanima gor halimi
ahhhhh el ettim goz ettim f5 yaptim giremiyorum (mahsun)
(14:02):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:03):
ouff
(14:03):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:03):
acaba cok sovdukte ondanmi acilmio
bak bide sole deniyek
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:04):
canim forum cicim forum alnimin yazisi kelim forum hadi acil gari
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:04):
forum beni disladi
(14:04):
Big Grin
eee anlat
daha daha ne var ne yok
nasilsa forum acilmio
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:05):
ha bu arada icerdekilere benden slm
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:05):
ezgi kapinin disinda kaldi de
(14:05):
Big Grin
(14:05):
Wa.S

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:09):
bakale ben bu konusmalari verecem duygusuza ;
(14:09):
haıR ßea
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:09):
vercem
Werme
verecem tabi lutfedip acilirsa
Big Grin
(14:11):
Big Grin
(14:12):
SaLLandıRRım Seni AnaSayfada
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:12):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:13):
kotu bise yok merak etme
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:13):
Big Grin
(14:14):
La kOyma dediySek kOyma aLLa aLLa Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:14):
koyacam
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:14):
!!! (14:14):
hemde paparazziyede deil
Big Grin
bole acik acik konu acacam
Big Grin
pckopat msnde nasil
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'[color=#de00de][FONT=M...
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:38):
ii geldiginde konuyu gorursun

Nie özeL hayatımıZı medyaya yanSıTıoSun
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:40):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:40):
askitom ozelimizi bilsin herkez
Big Grin
(14:41):
ne aŞkı ߀a
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:41):
seviyorum uleynnn fln
Sayın duyguSuz üyeLeri ßiLdiqiniZ gißi deiL fLn diomu$um
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:42):
Big Grin
(14:42):
ßende kafaı yedim
(14:42):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:42):
ha farkindasin yani
(14:43):
Ne demek istioSun

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:43):
bise demek istemiorum pckom
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:43):
(tirstim) :S

(14:43):
ha ŞööLe Big Grin
:yikildim :
(14:45):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:45):
ouff hala acilmio bea bu

Big Grin
(14:45):
kompLe kapatıp mı aCtın yOkSa haLa Sayfayı yeniLemekLen mi Ce߀LLe$ion
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:46):
komple kapatipta actim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:46):
olede yaptim
(14:46):
Big Grin
hic bi turlu insafa gelmio
gaddar duygusuz
(14:46):
€ duyguSuz diOn gaddaR dion Ainı $ey hemen hemen

(14:47):
BaŞ parmakLarım aaRıo hem SoL €Liminki hem Saq €Liminki
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:47):
nie

(14:47):
mSj yaZmakTan
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:48):
napim uzuluyummu az yaz sende
(14:48):
Big Grin
aZ yaZiim de ßütün SmSLerimi Aveaya mı ßırakiim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:48):
Big Grin
aman ole bi hata yapma
Big Grin
Big Grin
(14:49):
Annem daa geLmedi yaw kaRnım aCıkTı ßaa yemek yapSana
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:49):
yakinda haberlerde duyarsan sasma flas flas flas forum katili kiz ortaya cikti
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:50):
acilmamasindan dolayi cinnet geciren forumun butun ayarlarini katledip adminlerin canina okuyan yildiz gozlum adli uye tutuklandi
(14:50):
Nerdeeee Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:50):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:51):
haberlerde

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:51):
kos ac
Big Grin
(14:51):
Big Grin
bende bu duygusuzun nesine geldim
civil civil uyelerin sesine geldim
huzun bir paylasim varmista
aglamaya geldim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:52):
geldim pckom
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:52):
Big Grin
(14:52):
Big Grin
ama acilmio
(14:52):
yaw ßenCe Sen ßu fOruma Cok yüZ werdin ßööLe TürküLer yaZdın fLn ya Ondan aCıLmıO

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:55):
demi bencede
(14:55):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:57):
ouff
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:57):
kirk saat oldu ya
hala acilmio
(14:58):
€ fOrum akLını kuLLanıo kıZım aCıLSın da naßSın Sen giRCen iCeri
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:58):
alacagin olsun
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!![color=#545454][FONT=MS Shell
cok guzel elıne saglıkBig GrinBig Grin
Özel hayatınızı neden koyuyorsunuz kardeşim burada Big Grin

Çok komik ve eğlenceli olmuş...

Yüreğine sağlık :yikildim:
:yikildim:
pcko beni anasayfada sallandiracak bunu gorunce Big Grin
:kop: çHoq KoM!kT! sAoL aRk!M :kop:
:yikildim: komik olmus pckoo görmesinnBig GrinBig Grin:yikildim:
ben en cok atinin cevabini merak ediom Big Grin
oufff pcko gelince napicak acaba tirsmaya basladim Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4